Dakar 18 z oficjalną grą, debiutującą już za dwa dni!
lubiegracnews Dakar 18 z oficjalną grą, debiutującą już za dwa dni!
| 23 września 2018, 13:55
Dakar 18 o najnowsza oficjalna produkcja o najsÅ‚ynniejszym rajdzie Å›wiata, w której bÄ™dziemy mogli sprawdzić siÄ™ z wieloma niebezpieczeÅ„stwami.
W ramach rozgrywki nie tylko bÄ™dziemy wytyczać odcinki z użyciem zaawansowanego systemu nawigacji za pomocÄ… którego bÄ™dziemy mogli przebyć naprawdÄ™ Å‚adnie oddany klimat i pogodÄ™ towarzyszÄ…cÄ… Ameryce PoÅ‚udniowej.
Tegoroczny rajd przez Peru, BoliwiÄ™ i ArgentynÄ™ bÄ™dzie realizowana w taki sposób, że satysfakcjonujÄ…co starano siÄ™ przebić kontrolÄ™ nad pojazdem.
Przy okazji w ramach rozgrywki trafimy niezłą fizykÄ™, licencje na oficjalne teamy, ich maszyny oraz kierowców w ramach piÄ™ciu kategorii (samochody, ciężarówki, quady, motocykle, i UTV).
W ramach przedsprzedaży otrzymać możemy Peugeota 205 T16, którym legendarny Fin Ari Vatanen - czterokrotny triumfator Dakaru.
Dakar 18 dostępne będzie w pudełkowym wydaniu na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już 25 września 2018 roku.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu