Epic Games przedstawiło nam majową ofertę Ekipaki Fortnite, która dostępna jest dla wszystkich posiadaczy!

lubiegrac e-sport Epic Games przedstawiło nam majową ofertę Ekipaki Fortnite
Epic Games przedstawiło nam majową ofertę Ekipaki Fortnite, która dostępna jest dla wszystkich posiadaczy!Kamil Adas | 5 maja 2023, 17:45

Epic Games się nie zatrzymuje i przygotowuje dla nas kolejne świetne nowości. Dokładnie mówimy tu o nowej majowej Ekipace Fortnite, w której gracze tym razem mogą otrzymać skórkę Dalii. Co tym razem znalazło się w ofercie?

Oto Ekipaka w Fortnite w maju 2023!

Epic Games zaledwie dwa dni temu podfirmował nas o wprowadzeniu nowego wydarzenie związanego z Gwiezdnymi Wojnami, jednakże dzisiaj przyszedł czas na kolejne nowości od twórców Fortnite, które tym razem mówią o nowym pakiecie dla graczy posiadających Ekipake.

Zapoznaj się z: W Fortnite pojawiło się nowe wydarzenie Odnajdź Moc wraz z wieloma nowościach, o jakich możecie się dowiedzieć!

Zawartość Ekipaki w maju

Trwa maj, a wraz z nim w najnowszej ofercie dla graczy posiadających płatną przedpłatę pojawiła się skórka Dalii. Prócz skina bohaterki otrzymać również możemy pełny zestaw, w którym znajdziemy plecak Egzo-Intelekt, kilof Krajalnica Kodu oraz ekran wczytywania Ognisty odwrót.

Do kiedy obowiązuje Ekipaka w maju 2023 roku?

Co więcej, gracze również mogą odblokować do 2 czerwca 2023 roku zestaw Fotoniczne Dziedzictwo, za który otrzymać możemy kilof Fotoniczny Ciachacz, jaki posiada alternatywne style. Wspomnieć, także musimy, że subskrypcja Ekipaki Fortnite kosztuje na miesiąc 49,99 zł i w każdej chwili możemy ją anulować.

Gra Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.fortnite.com/news/dahlia-demonstrates-her-intelligence-in-the-may-fortnite-crew-pack

Gra: Fortnite
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners