Efektownie prezentujące się Darfall dołącza do portfolio Paradox Arc!

lubiegrac news Efektownie prezentujące się Darfall dołącza do portfolio Paradox Arc!
Efektownie prezentujące się Darfall dołącza do portfolio Paradox Arc!Tamer Adas | 2 lutego 2024, 20:45

Niespodziewanie Paradox ogłosił, na wiązał współpracę ze studiem SquareNite, dzięki czemu Darfall zostaje nową strategią w portfolio Paradox Arc. Jeszcze w tym roku zapoznać się będzie można z obiecującym miksem kilku gatunków.

Paradox Interactive zdecydowało się zapowiedzieć, że do ich skrzydła Paradox Arc dołącza Darfall, obiecująco prezentująca się gra studia SqureNite. Tytuł, który ma zagościć w 2024 roku we Wczesnym Dostępie, doczekał się wsparcia jednej z największych marek na rynku strategicznym.

Produkcja łącząca w sobie city buildera, tower defense'a oraz wybrane elementy RPG-a, na dotychczasowych materiałach graficznych i wideo prezentuje się naprawdę przyjemnie, zachowując przy tym klimat przygody fantasy.

Zapoznaj się również z: Harold Halibut, przygodówka wykonana ręcznie za pomocą rzeźbionych modeli doczekała się wersji demonstracyjnej

W dość klasycznym świecie fantasy gracze mogą się spodziewać kilku etapów zabawy, w których pozyskiwać będziemy surowce i zasoby, przygotowywać się do obrony oraz w końcu stoczymy pojedynek z siłami wroga, które nadciągać będą z wielu stron. To wymagać będzie odpowiedniej reakcji na wydarzenia.

Linia dla mniejszych produkcji konsekwentnie się powiększa i bez wątpienia Darfall ma szansę okazać się niezłym rozwinięciem wydawniczego skrzydła, stawiając na nieco inne poznania niż większość tytułów z podobnymi założeniami.

Darfall ukaże się na komputerach osobistych w 2024 roku. Tytuł zagości we Wczesnym Dostępie.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners