Dark Faction to pierwszy w historii dodatek do Empyrion - Galactic Survival

lubiegrac news Dark Faction to pierwszy w historii dodatek do Empyrion - Galactic Survival
Dark Faction to pierwszy w historii dodatek do Empyrion - Galactic Survivalredakcja | 10 lutego 2024, 11:05

Po dziewięciu latach ukazuje się Dark Faction pierwszy w historii dodatek do Empyrion - Galactic Survival. Ceniona gra survivalowa od Eleon Game Studios doczekała się rozwinięcia po wsparciu udzielonym przez Funcom. Na co mogą liczyć gracze w ramach tego rozszerzenia?

Eleon Game Studios ogłasiło wydanie pierwszego w historii rozszerzenia do Empyrion - Galactic Survival, kosmicznej przygody o charakterze sandboksa survivalowego. Dodatek Dark Faction, dostępny jest na Steam w cenie 44,39 złotych, pojawiając się ponad osiem lat po startu gry we wczesnym dostępie i prawie cztery lata po pełnej premierze, zapewniając graczom zupełnie nowe wrażenia i historię.

Przeczytaj też:

 

Dark Faction wprowadza kilka nowych funkcji, które wzbogacają rozgrywkę o nowe elementy, czyniąc zabawę w galaktycznej piaskownicy jeszcze ciekawszą i bardziej różnorodną. Gracze mogą wyruszyć w podróż w pojedynkę lub w trybie współpracy, aby odkryć pochodzenie nowej galaktycznej potęgi, która rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie.

Zbadają zepsute środowisko planet przejętych przez DF i spróbują je wyzwolić, by spowolnić ekspansję zepsucia, a w miarę możliwości, ostatecznie je wyeliminować. Śmiałkowie mogą skorzystać z zasilanych energią mieczy w walce wręcz, a także eliminować wrogów z dystansu dzięki nowemu systemowi broni balistycznej, reprezentowanej przez między innymi łuk i granatnik.

Ponieważ technologia Dark Field wypacza zasady wojny, można tworzyć nowe urządzenia, takie jak wieżyczka Disruptor, aby sparaliżować przeciwne statki, wyłączając ich rdzeń zasilający. Dzięki zbieraniu pozostałych po nich surowców będzie można budować własne ogromne statki i rozległe bazy planetarne w organicznym stylu stosowanym właśnie przez DF.

Dodatek Dark Faction w Empyrion Galactic Survival zadebiutował na komputerach osobistych 7 lutego 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners