Darksiders Genesis może okazać się wielkim hitem? Są na to szanse...

lubiegrac news Darksiders Genesis może okazać się wielkim hitem? Są na to szanse...
Darksiders Genesis może okazać się wielkim hitem? Są na to szanse...Tamer Adas | 25 listopada 2019, 07:10

Darksiders Genesis doczekało się kolejnego materiału wideo, który prezentuje nam tym razem umiejętności i potwory. Co nas czeka?
 
Najnowszy materiał z produkcji Airship Syndicate i THQ Nordic koncentruje się na systemie budowania specyfiki umiejętności naszych bohaterów, dzięki czemu zabawa może dostarczyć nam jeszcze więcej satysfakcjonującej zabawy.
 
Na naszej drodze staną zarówno pomniejsze demony jak rónież i potężne straszydła, do których zapewne będziemy się już chcieli dobrze przygotować.
 
 
"Creature Core" to specjalny system, który ma dostarczyć graczom jeszcze większą głębię mechanik, których zwieńczeniem są specjalne super potężne ciosy. To za ich sprawą na planszy zapanuje absolutne zniszczenie.
 
Nasza dwójka dzielnych Jeźdźców Apokalipsy będzie miała ręce pełne roboty, a co za tym idzie znajdziemy wiele okazji, aby jak najlepiej wykorzystać dostępne narzędzia do walki z monstrami z piekieł.
 
Darksiders Genesis ma ukazać się 5 grudnia 2019 roku na komputery osobiste i Google Stadia, natomiast wersje na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch dostępne będą 14 lutego 2020 roku.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Darksiders,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners