Darksiders Genesis z prezentem przedpremierowym i ładną kolekcjonerką!

lubiegrac news Darksiders Genesis z prezentem przedpremierowym i ładną kolekcjonerką!
Darksiders Genesis z prezentem przedpremierowym i ładną kolekcjonerką!Tamer Adas | 11 grudnia 2019, 21:35

Darksiders Genesis zostanie w Polsce wydane przez Koch Media Poland, za sprawą którego będziemy mogli nabyć o prezent preorderu oraz Edycję Kolekcjonerską.
 
Twórcy i wydawcy zdecydowali się przygotować szereg atrakcji, które będziemy mogli nabyć w ramach wersji pudełkowych najnowszej odsłony Darksiders. Tę będziemy mogli nabyć w ramach przedsprzedaży z przyjemnym prezentem w postaci dwóch skórek - Szał (dla Wojny) oraz Rozpacz (dla Waśni), które będziemy sobie mogli ustawić w grze.
 
Darksiders_Preorder_PL
 
Ponadto w Polsce będziemy mogli zakupić także Edycję Kolekcjonerską Darksiders Genesis dostarczającą nam na konsolach (PS4, XB1 i NSH) sporą i ładnie się zapowiadającą zawartość:
 
  • gra Darksiders Genesis,
  • figurka Waśni o wysokości 23 cm,
  • steelbook,
  • fizyczny artbook,
  • ścieżkę dźwiękową na płycie,
  • naklejki.
 
Airship Syndicate i wspierające ich wydawniczo THQ Nordic sprawiły, że sequel okazał się świetnie przyjętą grą. Z resztą pierwsze oceny Darksiders Genesis okazały się naprawdę dobre.
 
Darksiders Genesis zadebiutowało 5 grudnia 2019 roku na komputerach osobistych i Google Stadia. Wersje na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch dostępne będą 14 lutego 2020 roku. Gra będzie posiadać polską (i angielską) wersję językową.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Darksiders,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners