Nadciąga kolejny Call of Duty NEXT! Kiedy fani będą mogli zapoznać się z kolejną dawką ogłoszeń?

lubiegrac news Nadciąga kolejny Call of Duty NEXT! Kiedy fani będą mogli
Nadciąga kolejny Call of Duty NEXT! Kiedy fani będą mogli zapoznać się z kolejną dawką ogłoszeń?Tamer Adas | 10 czerwca 2024, 23:30

Zupełnie poza głównym zainteresowaniem ogłoszono datę kolejnego programu Call of Duty NEXT! Jak się okazuje w sierpniu 2024 roku spodziewać się można nowego wydarzenia, które skupi się na szczegółowych nowościach kolejnego CoD-a.

Nadciąga kolejna edycja CoD NEXT!

Call of Duty NEXT (sierpień 2024) oficjalnie powróci już 28. dnia tego miesiąca, oferując po raz kolejny graczom pakiet najważniejszych ogłoszeń, prezentacji zmian oraz nowości kolejnej odsłony flagowego cyklu Activision Blizzard oraz obecnie całego Xboxa. Fani będą mogli zapoznać się z szeregiem mniejszych, ale i ważnych modyfikacji zabawy.

Przeczytaj także: Co wiemy o Call of Duty Black Ops 6? - Podsumowanie najważniejszych ogłoszeń

Wirtualne święto marki będzie skierowane głównie dla fanów, ale osoby zainteresowane historią w latach 90. ubiegłego wieku będą mogli zaznajomić się ze szpiegowskim thrillerem z wieloma pracującymi w cieniu stronnictwami oraz grupami interesu.

To wszystko powoduje, że wobec kiepskiej sytuacji w całej branży gier, naturalnie Call of Duty NEXT (sierpień 2024) okazuje się znacznie ciekawsze, niż byłoby w warunkach normalnych.

Data Call of Duty NEXT (sierpień 2024)

Kolejny Call of Duty NEXT (sierpień 2024) odbędzie się 28 sierpnia 2024 roku.

 

 

 

Oficjalnie zapowiedziane Call of Duty Black Ops 6 ma zadebiutować 25 października 2024 r. Oficjalnie tytuł od dnia debiutu zagości w Xbox Game Passie.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners