Co wiemy o Call of Duty Black Ops 6? - Podsumowanie najważniejszych ogłoszeń

lubiegrac publicystyka Co wiemy o Call of Duty Black Ops 6? - Podsumowanie najważniejszych ogłoszeń
Co wiemy o Call of Duty Black Ops 6? - Podsumowanie najważniejszych ogłoszeńTamer Adas | 10 czerwca 2024, 07:15

Co dowiedzieliśmy się o Call of Duty Black Ops 6? Treyarch oraz Raven przygotowują odsłonę, która może pozytywnie poskutkować dla całej marki na wiele lat. Co się zmieni? Na co postawiony zostaje akcent?

Kampania w latach 90.!

Studio Treyarch wraz z Activision Blizzard zdecydowały się dostarczyć graczom możliwość przeniesienia się do lat 90. gdzie gracze ujrzą niezwykłą walkę wywiadów oraz infiltracji przeciwko grupom, które po upadku imperium radzieckiego pragną pogrążyć świat w kolejnej wielkiej wojnie. Opowieść skupi się na rywalizacji szpiegowskiej o wielką cenę, która spowoduje, że nasz bohater jako pierwszy w historii zdecyduje się podążyć nieformalną ścieżką, aby móc obalić  mroczne, tajne siły, które skutecznie przeniknęły grono rządzące Stanami Zjednoczonymi.

Już teraz wyraźnie sygnalizowane jest, że deweloperzy zamierzają się poruszać realną rzeczywistością oraz teoriami spiskowymi. Jednocześnie zachowano spójność poprzednimi tytułami, tworząc spójną całość.

Zapoznaj się również z: Microsoft pokazał pazur! - Ocena Xbox Games Showcase 2024

Mała, wielka rewolucja w muli?

Pod względem treści przygotowywanej w ramach trybu zombie, najistotniejsza ma być kwestia mechaniki poruszania się. Z jednej strony od teraz między innymi sprint odbywać się będzie w każdym kierunku, ale pojawi się nawet opcja... parkouru bez konieczności klikania wielokrotnie tych samych przycisków.

Powracającym oraz nowym trybom rozgrywki i możliwościom towarzyszyć będzie także powrót klasycznych, uwielbianych poziomów Prestiżu czy dostarczeniu nowych funkcji, które mają przemawiać zarówno do fanów e-sportu, jak i do osób pogrywających w CoD-a od czasu do czasu. Automatyzacja na materiałach prezentuje się imponująco, pytanie brzmi czy faktycznie tak płynnie i naturalnie system będzie reagował na nasze poczynania.

Spore zmiany przeprowadzać możemy w sferze interfejsu, dostosowując go do naszych aktualnych potrzeb oraz preferencji. Od miejsca po jego rozmiar oraz formę, tak by gracze mogli uzyskać oczekiwane efekty. Podobnie efektownie prezentują się nowe sfery obrażeń i związane z nimi reakcje ragdolla.

Przeczytaj też: Seria Call of Duty - Kolejność gier, najlepsze odsłony, poboczne tytuły, podserie najlepiej sprzedającego się cyklu Activision!

Zombie znów na rundy!

Projektanci postanowili, że po raz kolejny tryb Zombie będzie dostarczał domyślnie zabawę w modelu z turami. Dedykowane grupy ruszą do walki fabularnej z falami nie umarlaków, które cały czas zagrażają ludzkości. Historię osadzono 5 lat później po Cold War, prezentując zamkniecie ekipy na wyspie, wypełnionej licznymi, różnorodnymi zombie testującymi ich umiejętności współpracy.

Oficjalnie zapowiedziane Call of Duty Black Ops 6 ma zadebiutować 25 października 2024 r. Oficjalnie tytuł od dnia debiutu zagości w Xbox Game Passie.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners