Microsoft pokazał pazur! - Ocena Xbox Games Showcase 2024

lubiegrac publicystyka Microsoft pokazał pazur! - Ocena Xbox Games Showcase 2024
Microsoft pokazał pazur! - Ocena Xbox Games Showcase 2024Tamer Adas | 10 czerwca 2024, 06:05

Podczas gdy wielu zawodzi, tym razem Microsoft zmienił strategię i sprawił, że ocena Xbox Games Showcase 2024 naturalnie musi być naprawdę pozytywna. W końcu można było ujrzeć, na co spożytkowano miliardy dolarów i co ma stanowić mocne portfolio premier dla Xbox Game Passa.

Były oczekiwania...

Xbox Games Showcase 2024 co prawda nie było wskazywane jako jakaś super impreza, ale bez wątpienia wszyscy oczekiwali, że to właśnie to wydarzenia okaże się najlepsze tegorocznej jesieni. Tak też się stało, choć po serii zwolnień niektóre słowa liderów całego growego Microsoftu nie były na miejscu. Nie zmienia to faktu, że fani i tak mieli nadzieję na coś pozytywnie zaskakującego. I tak też tak było, choć otwieranie imprezy tak ostentacyjnie od nowego Call of Duty sugerowało, że gigant mógł mieć pewne problemy.

Na szczęście nie zabrakło kilku mocniejszych tytułów, które poradziły sobie i spowodowały, że nie doszło do tragedii. Poziom udało się utrzymać, a niektóre materiały sugerują, że przynajmniej część z prezentowanych tytułów może dostarczyć naprawdę wysoką jakość.

...tempo Xbox Games Showcase 2024...

Pod względem tempa było naprawdę nieźle, widać jak zarządzającym całym Xbox Games Showcase 2024 doskonale wiedzieli, co chcą osiągnąć i jak zamierzają to zrobić. Nawet jakość czy typ prezentowanych materiałów został odpowiednio dopasowany. Być może nie zawsze prezentacje pędziły równie szybko, ale... chwile spokojniejsze zdecydowanie się przydały, aby móc w pełni czerpać satysfakcję z poszczególnych zwiastunów.

Ktoś, kto o wszystko zadbał i doszlifował powinien otrzymać nagrodę, gdyż wykonał swoją pracę znakomicie oraz spowodował, że o działaniach giganta z Redmond nie będzie się już mówić jedynie w kontekście sporych wydatków bez efektów oraz eliminowania licznych miejsc pracy.

Zapoznaj się również z: RPG-owo skradankowe Assassin's Creed Shadows zagościło ze zwiastunem! - XGS 2024

Microsoft nie zawiódł! - Ocena Xbox Games Showcase 2024

Przyznam się szczerze, że oczekiwania względem Xbox Games Showcase 2024 nie należały do najwyższych, choć skala dokonanych transakcji musiała sugerować, że którego roku to w końcu poskutkuje. Osobiście nie mam przekonania, że była to jedna z najlepszych prezentacji w historii, ale nie ulega wątpliwości, że wobec pogłębiającego się branżowego kryzysu byle jakości, w końcu Microsoft pokazał, gdzie powinno być jego miejsce. Xbox pokazał konkurencji, że pozostawia ją w tyle i zamierza krok po kroku serwować coraz lepsze, bardziej dopracowane oraz przemyślane projekty, a nie tylko puste, nudne i słabe usługi-udające-gry.

Pełny zapis Xbox Games Showcase 2024

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners