Rozpoczyna się transmisja z PC Gaming Showcase 2024 z 70 grami!

lubiegrac news Rozpoczyna się transmisja z PC Gaming Showcase 2024 z 70 grami!
Rozpoczyna się transmisja z PC Gaming Showcase 2024 z 70 grami!Tamer Adas | 9 czerwca 2024, 21:45

Transmisja z PC Gaming Showcase 2024 właśnie się rozpoczyna, dzięki czemu fani grania na komputerach osobistych mają możliwość zapoznania się z szeregiem nowych oraz już znanych tytułów. Co będzie się działo tym razem?

Startuje transmisja z PC Gaming Showcase 2024

Oficjalnie rozpoczyna się okrągła, 10 edycja wydarzenia PC Gaming Showcase, które w 2024 roku pozostaje w zasadzie sporą tajemnicą z... aż przerażająco sporą ilością gier, dodatków oraz aktualizacji! Na papierze spodziewać się możemy naprawdę rozbudowanej inicjatywy.

Przeczytaj również: Startuje transmisja Xbox Games Showcase 2024! Ile gier dziś zaprezentuje Microsoft Gaming?

Organizatorzy już teraz zapowiedzieli, że zamierzają zaprezentować... aż 70 gier! Fani spodziewać się mogą szeregu ogłoszeń, prezentacji oraz zupełnie nowych zwiastunów dotyczących nieznanych oraz już ogłoszonych tytułów.

W trakcie imprezy nie zabraknie również ekskluzywnych materiałów, w tym i prezentacji Citizen Sleepera 2. Już teraz dowiadujemy się, że nie zabraknie projektów, które mają się ukazać w najbliższych latach!

Zapraszamy do transmisji!

Transmisja z PC Gaming Showcase 2024

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners