Już na dniach dojdzie do debiutu Bloober Team na GPW! Spółka wykonuje ważny krok w swoim rozwoju...

lubiegrac giełda Już na dniach dojdzie do debiutu Bloober Team na GPW! Spółka
Już na dniach dojdzie do debiutu Bloober Team na GPW! Spółka wykonuje ważny krok w swoim rozwoju...Tamer Adas | 7 stycznia 2024, 23:45

Doczekaliśmy się ogłoszenia dokładnej daty debiutu spółki Bloober Team T.A. na GPW. Kiedy dokładnie dojdzie do przeniesienia akcji z NewConnect na główny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych?

Bloober Team mocno rozpoczyna 2024 rok!

Znane polskie studio specjalizujące się w horrorach: Bloober Team zdecydowało się zdradzić, że już dosłownie za kilka dni odbędzie się debiut spółki na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych. Będzie to dzień, gdy ostatecznie przeniesione zostaną akcje z NewConnect.

Zespół wsparty poprzez zakup akcji przez chiński Tencent wykona kolejny krok w obranej strategii na lata 2023-2027, umacniając swoją pozycję na polskim rynku. To kolejny krok mający na celu umocnienie fundamentów i celów biznesowych firmy.

Zapoznaj się również z: Pociąg Orient Express - nowy zestaw Lego

Co czeka niebawem graczy?

Autorzy pracują nie tylko nad Silent Hill 2 Remake wraz z Konami, ale także realizują Projekt C we współpracy z innym potentatem, Private Division należącego do Take-Two Interactive. A to nie wszystko, gdyż powstaje także Projekt I tworzony we współpracy z Meta Platforms Technologies oraz Played With Fire na Oculus Quest czy Projekt R oparty o licencję licencyjno-wydawniczą z amerykańską firmą Skybound.

Cieszymy się, że otwieramy w tym roku debiuty na warszawskiej giełdzie. To dla nas niezwykle symboliczne na wielu poziomach. Przejście na GPW jest dla nas naturalnym krokiem w rozwoju i poniekąd zwieńczeniem piętnastu lat ciężkiej pracy. Jesteśmy przekonani, że ta decyzja pozytywnie wpłynie na naszą pozycję na rynku oraz umożliwi nam efektywną realizację naszych długoterminowych planów - komentuje Piotr Babieno, prezes Bloober Team. - Mamy bardzo konkretny plan na najbliższe lata. Już nie poszukujemy tylko realizujemy konkretną, zweryfikowaną strategię. Przed nami początek nowej historii, którą rozpoczynamy debiutem na głównym rynku, a wkrótce debiutami nowego portfolio gier. Staramy się nie chwalić naszymi planami, a realizować je bardziej w zaciszu naszych biur - dlatego mamy nadzieję zaskoczyć w tym roku wszystkich bardzo pozytywnie. Nie budujemy firmy na kolejne kwartały lecz na długie lata. Jestem pewny, że postawiliśmy jedne z najsilniejszych fundamentów w tej branży. -

Silent Hill 2 Remake nie ma daty premiery, horror zmierza na PlayStation 5 oraz komputery osobiste.

Kiedy Bloober Team zadebiutuje na głównym parkiecie GPW?

Spółka Bloober Team S.A. notowana jest na NewConnect. Spółka pojawi się na Giełdzie Papierów Wartościowych już 10 stycznia 2024 r.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners