Data Disney & Marvel Games Showcase 2022, prezentację gier na licencji amerykańskiego giganta rozrywkowego!

lubiegrac publicystyka Data Disney & Marvel Games Showcase 2022, prezentację gier
Data Disney & Marvel Games Showcase 2022, prezentację gier na licencji amerykańskiego giganta rozrywkowego!Tamer Adas | 16 sierpnia 2022, 06:00

Niespodziewanie wczoraj wieczorem wypłynęła wieść o kolejnym wydarzeniu w branży gier, którym okazała się impreza Disney & Marvel Games Showcase 2022. Inicjatywa w ramach D23 Expo ma zapewnić graczom pakiet informacji i prezentacji dotyczących gier z szerokiego portfolio giganta.

Disney zapowiada swoją prezentację gier!

W ramach ujawnionej inicjatywy, gracze mogą się spodziewać pakietu ogłoszeń, dotyczących propozycji korzystających ze światów oraz licencji tak znanych studiów powstałych wokół wytwórni filmowych, takich jak Disney & Pixar Games, Marvel Games, Lucasfilm Games i 20th Century Games.

Zapoznaj się także z:

 

Korporacja ma przygotowane kilka niespodzianek oraz całkowicie nowych zapowiedzi, które mają zapewnić graczom wiele zabawy, z resztą już opublikowany zwiastun zapowiada się nieźle. Portfolio już teraz prezentuje się efektownie...

Gry podczas Disney i Marvel Games Showcase 2022

Dotychczas gigant nie zdecydował się oficjalnie zapowiedzieć, jakiego portfolio się możemy spodziewać na 100%. Materiał wideo zawierał przebitki z Avatar Frontiers of Pandora, strategię Marvel's Midnight Suns, powstającej w Gamelofcie propozycji Disney Dreamlight Valley oraz kolejnej gry ze świata Obcego od Focus Entertainment.

Plotki od dawna mówią o przynajmniej jednej grze w świecie Marvela od Skydance New Media, ponoć będzie to gra poświęcona Daredevilowi, jednakże... dotychczas oficjalnego potwierdzenia nie uświadczyliśmy. Ten zespół ma odpowiadać także za kolejną produkcję ze świata Gwiezdnych Wojen.

Data Disney & Marvel Games Showcase 2022

Wydarzenie Disney & Marvel Games Showcase 2022 odbędzie się 9 września 2022 roku o godzinie 22:00 polskiego czasu w sieci. Prezentacja będzie części D23 Expo.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners