gamescom 2024 ma szansę zaskoczyć graczy, pytanie w jakim stanie wtedy będzie branża gier...

lubiegrac publicystyka gamescom 2024 ma szansę zaskoczyć graczy, pytanie w jakim stanie wtedy będzie branża gier...
gamescom 2024 ma szansę zaskoczyć graczy, pytanie w jakim stanie wtedy będzie branża gier...Tamer Adas | 3 września 2023, 13:10

Tradycyjnie zaraz po zakończeniu poprzedniej edycji, poznajemy datę gamescom 2024, kolejnej edycji niemieckich targów gier wideo, które zapewne ponownie powalczą o miano największej tego typu imprezy na świecie. Kiedy odbędą się targi w Kolonii?

Nadciąga kolejna edycja gamescom 24!

Fani już teraz zapisują gamescom 2024 doi swoich kalendarzy, nawet pomimo małej ilości zapowiedzianych gier, które faktycznie mają szansę kazać się w zeszłym roku oraz dostarczyć graczom masę przyjemności oraz satysfakcji z prezentowanych tytułów, które ukazują się jesienią oraz w kolejnych miesiącach.

Zapoznaj się również z: Targi CES otrzymują kolejne rozwinięcia, w związku z czym przed 2024 roku odbędzie się jeszcze jedna edycja Tech Trends!

Tradycyjnie w Kolonii można zapoznać się z imponującą ilością gier, które często na innych wydarzeniach nie są dostępne lub występują jedynie w formie wersji demonstracyjnych dla zaproszonych przedstawicieli mediów.

gamescom 24 po raz kolejny zaoferuje graczom możliwość bezpośredniego zapoznania się z licznymi grami, które powstają nie tylko w europejskich zespołach deweloperskich, imponując wszystkim nie tylko swoim rozmiarem, ale także i długością funkcjonowania.

Od razu dowiedzieliśmy się również, że imprezę poprzedzi konferencja Opening Night Live 2024, którą poprowadzi i zorganizuje Geoff Keighley, który od kilku dobrych lat stał się twarzą i tej inicjatywy, która miewa swoje lepsze oraz gorsze momenty.

Data gamescom 2024

gamescom 2024 odbędzie się w terminie 21 - 25 sierpnia 2024 roku.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners