Poznaliśmy datę premiery Against the Storm na PC. Ba wersja na PC zagości także w Game Passie!

lubiegrac news Poznaliśmy datę premiery Against the Storm na PC. Ba wersja na PC zagości także w Game Passie!
Poznaliśmy datę premiery Against the Storm na PC. Ba wersja na PC zagości także w Game Passie!Tamer Adas | 20 listopada 2023, 21:45

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że pełne wydanie Against the Storm, obiecującej polskiej strategii. Po wyjściu z Wczesnego Dostępu, tytuł zagości także w abonamencie Xbox Game Pass w wersji na komputery!

Eremite Games oraz Hooded Horse zdecydowały się zapowiedzieć dokładną datę premiery gry Against the Storm. Tytuł rozwijany w ramach Wczesnego Dostępu już za kilkanaście dni wejdzie do pełnej wersji z dodatkową, sporą aktualizacją.

O czym jest Against the Storm?

W mrocznym świecie fantasy gracze mogą się spodziewać walki na rzecz bezwzględnej królowej, dążąc do tego, aby zapewnić odpowiednie zasoby i technologie, umożliwiające przetrwanie. W innym przypadku ludzie oraz niezwykłe zwierzęce istotny pochłonie mrok.

Polski city-builder z elementami roguelite'a doczeka się nowego trybu Queen's Hand ze specjalnie zaprojektowanymi wyzwaniami oraz pakietem ulepszeń i poprawek, które mają uczynić rozgrywkę jeszcze bardziej satysfakcjonującą.

Zapoznaj się również z: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

Against the Storm w PC Game Pass

Pełne wydanie gry doczeka się także innego ważnego momentu w postaci wprowadzenia w dniu premiery tytułu do oferty abonamentu PC Game Pass. Posiadacze tej usługi lub Xbox Game Passa Ultimate mogą liczyć na darmowy tytuł do tytułu od 8 grudnia.

Kiedy wydany zostanie Against the Storm?

Pełna wersja ukaże się 8 grudnia 2023 roku na komputerach osobistych.

Nowy zwiastun Against the Storm 1.0

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners