Anno 1800 bije rekordy, a konsolowe wydanie Console Edition otrzymało datę premiery oraz nowe materiały wideo!

lubiegrac news Anno 1800 bije rekordy, a konsolowe wydanie Console Edition
Anno 1800 bije rekordy, a konsolowe wydanie Console Edition otrzymało datę premiery oraz nowe materiały wideo!Tamer Adas | 18 stycznia 2023, 22:16

Ubisoft oficjalnie zaprezentował Anno 1800 Console Edition w wersji konsolowej, jednocześnie zapowiadając datę premiery Anno 1800 Console Edition. Kiedy fani strategii będą się mogli zapoznać z nowym wydaniem cenionej produkcji?

Anno 1800 okazało się sukcesem!

Francuski gigant zdecydował się pochwalić, że ostatnia gra z cyklu Anno rozeszła się w 2,5 milionów kopii na komputerach osobistych!  W ten sposób Anno 1800 rozchodzi się najszybciej w historii marki.

Anno 1800 Console Edition coraz bliżej konsol

Strategia Ubisoftu doczekała się nie tylko zupełnie nowych materiałów wideo (oba poniżej), zwieńczonych datą premiery, którą został dzień 16 marca 2023 roku w wersji na konsole PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

W sprzedaży pojawi się wersja standardowa oraz wydanie Deluxe z aktualizacjami oraz pakietami elementów dekoracyjnych: Pakiet strefy pieszych, Pakiet park rozrywki oraz Pakiet kolorowego miasta.

O czym jest Anno 1800 Console Edition?

Konsolowe Console Edition to efekt prac zespołu Ubisoft Mainz, który odniósł sukces pierwotnym wydaniem, dostosowanym pod względem interfejsu oraz obsługi z wykorzystaniem pada.

Zapoznaj się również z: Analitycy piłkarscy wybrali swoją Drużynę Roku w FIFA 23! Jakich zawodników wyróżnili?

Anno 1800 to wielki sukces dla studia i 25-letniej marki Anno. Popularność naszej gry na PC dały nam możliwość opracowania jej konsolowej wersji. Sprowadzenie naszej najbardziej udanej gry Anno na konsole nowej generacji to dla nas prawdziwa szansa, aby nowi gracze mogli po raz pierwszy odkryć naszą wielokrotnie nagradzaną grę i dołączyć do naszej niesamowitej społeczności. - powiedział Stéphane Jankowski, Executive Producer.

Kiedy wydany zostanie Anno 1800 Console Edition?

Konsolowe wydanie Anno 1800 - Console Edition ukaże się 16 marca 2022 roku.

Nowy zwiastun Anno 1800 Console Edition

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners