Poznaliśmy dokładną datę premiery Arizona Sunshine 2! Kiedy Vertigo Games wyda swój kolejny hit?

lubiegrac news Poznaliśmy dokładną datę premiery Arizona Sunshine 2
Poznaliśmy dokładną datę premiery Arizona Sunshine 2! Kiedy Vertigo Games wyda swój kolejny hit?Tamer Adas | 28 października 2023, 13:05

Doczekaliśmy się oficjalnego ogłoszenia daty premiery Arizona Sunshine 2, kontynuacji wielkiego hitu, który stał się dobrym początkiem dla studia Vertigo Games, które zbudowało swoją pozycję na rynku gier w wirtualnej rzeczywistości.

Posiadacze gogli wirtualnej rzeczywistości będą mogli już od 7 grudnia zapoznać się z kontynuacją świetnie przyjętego przed laty Arizona Sunshine, dostarczającego graczom ponowne pojedynki z nie umarlakami, bazując tym razem na znacznie bardziej zaawansowanej technologii, rozszerzającej doznania w wirtualnej rzeczywistości.

Przeczytaj też: Seria Call of Duty - Kolejność gier, najlepsze odsłony, poboczne tytuły, podserie najlepiej sprzedającego się cyklu Activision!

Posługując się znanymi oraz zupełnie nowymi broniami oraz gadżetami, jesteśmy w stanie zmierzyć się z licznymi zombie, realizując określone zadania oraz aktywności, w których Fredzi są tylko pomniejszym utrapieniem.

Na wielką prośbę społeczności zdecydowano się zaimplementować tryb kooperacji, dzięki czemu ponownie wspólnie będzie można stanąć przed nowymi wyzwaniami oraz niespodziankami, jakie zespół zdecydował się przygotować.

Realizowanie zleceń będziemy mogli toczyć wraz z niezwykłym towarzyszem w postaci psa Buddy'ego, który stara się aktywnie wspierać głównego bohatera, aportując oraz przynosząc cenny sprzęt znajdujący się w odległych miejscach.

Arizona Sunshine 2 ukaże się 7 grudnia 2023 roku. Przedsprzedaże na PlayStation VR2, Meta Quest i Steam VR wystartowały.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners