Poznaliśmy datę premiery AV Rings of Saturn! Kiedy zadebiutuje tytuł Kodera Software i Kurki.games?

lubiegrac news Poznaliśmy datę premiery AV Rings of Saturn! Kiedy zadebiutuje
Poznaliśmy datę premiery AV Rings of Saturn! Kiedy zadebiutuje tytuł Kodera Software i Kurki.games?Tamer Adas | 12 lipca 2023, 16:35

Doczekaliśmy się oficjalne ogłoszenia daty premiery polskiej gry AV Rings of Saturn! Bazujący na fizyce symulator poszukiwania i zdobywania surowców w kosmosie zadebiutuje już niebawem!

Kodera Software i Kurki.games zdecydowały się oficjalnie zdradzić, że już 21 lipca 2023 roku odbędzie się pełnoprawna premiera polskiej gry AV Rings of Saturn, dotychczas rozwijanej w ramach Wczesnego Dostępu. Ten zakończy się już 21 lipca.

Zapoznaj się również z: Twisted Metal, platforma Peacock prezentuje zwiastun serialu bazującego na popularnej serii gier pod tym samym tytułem

Fani realistycznych tytułów bazujących na fizyce oraz wyzwaniach będą mogli ponownie wybrać się w kosmos, aby zająć się pozyskiwaniem surowców oraz zasobów, niezwykle cennych zdobyczy, wymagających precyzji działania.

Porażki mają swoje konsekwencje, podobnie jak uszkodzenia systemów sprawiających, że napotykamy na jeszcze wyższe wyzwania. Warto zatem ze spokojem, rozsądkiem oraz pragmatyzmem podejść do działania, aby spokojnie powrócić do stacji Enceladus Prime.

Ponadto przez kilkanaście godzin tytuł można sprawdzić na Steamie w ramach wyjątkowej promocji, za której sprawą cenę obniżono do poziomu zaledwie 7,5 złotych.

AV Rings of Saturn ukaże się 21 lipca 2023 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners