Dark Envoy doczeka się już niebawem ulepszonego wydania Director's Cut!

lubiegrac news Dark Envoy doczeka się już niebawem ulepszonego wydania Director's Cut!
Dark Envoy doczeka się już niebawem ulepszonego wydania Director's Cut!Tamer Adas | 12 maja 2024, 21:15

Polskie studio Event Horizon zdecydowało się zdradzić datę premiery Dark Envoy Director's Cut, specjalne wydanie solidnie przyjętego RPG-a, który poprzez nową dawkę treści oraz szlifów, będzie oferować jeszcze lepsze, obszerniejsze i ciekawsze doświadczenie.

Autorzy gry Tower of Time już za trzy dni, 15 maja oficjalnie udostępnią Director's Cut, specjalne wydanie swojej ostatniej gry Dark Envoy. Ceniony RPG wzbogaci się o kolejną dawkę zawartości, nowości oraz poprawek, które całościowo podniosą oferowaną zabawę na wyższy poziom.

Przeczytaj również:

 

Gracze będą mogli między innymi na wprowadzenie do świata rywalizacji dwóch frakcji odnowionego systemu walki, stawiającego na pojedynki w czasie rzeczywistym, uzupełnione o mechanikę spowolnienia czasu, a nawet zatrzymania go w ramach taktycznej pauzy.

Od tej pory zabawa będzie obsługiwać cztery pełnoprawne klasy oraz 16 podklas, które oferują nieco inne podejście do umiejętności oraz broni, tworząc bardziej spójną i atrakcyjną całość.

Stając tym razem pomiędzy Ligą oraz Imperium, gracze będą mogli skuteczniej budować oraz rozwijać swój zespół, aby uczynić go jeszcze bardziej skutecznym na polu walki, bez względu na okoliczności i warunki.

Dark Envoy Director's Cut zadebiutuje 15 maja 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners