Dicefolk to nowa gra roguelike dla fanów Slay the Spire czy Monster Train

lubiegrac news Dicefolk to nowa gra roguelike dla fanów Slay the Spire czy Monster Train
Dicefolk to nowa gra roguelike dla fanów Slay the Spire czy Monster TrainTamer Adas | 9 lutego 2024, 11:15

Doczekaliśmy się ogłoszenia daty premiery Dicefolk, nowej gry roguelike dla fanów między innymi świetnie przyjmowanych Slay the Spire czy Monster Train. Na co mogą gracze liczyć w przypadku tego projektu niezależnego?

LEAP Game Studios, Tiny Ghoul i Good Shepherd Entertainment zdecydowały się zapowiedzieć datę premiery swojej gry Dicefolk, która już 27 lutego będzie można do sprawdzenia przez graczy za pośrednictwem komputerów osobistych. Fani mogą się spodziewać nowej przygody, której głównym wyznacznikiem będą kości.

Amerykańskie studio przygotowało dla graczy interesującą propozycję, w ramach której fani będą zbierać istotny znane jako Chimery, stawiać je będą do walki oraz poprzez kości dokonywać zamierzają efektownych ataków, z wykorzystaniem ich umiejętności.

Przeczytaj też:

 

Strategiczny roguelike ma dostarczyć graczom możliwość stoczenia szeregu pojedynków, sprawdzenia swoich taktycznych umiejętności, skutecznego radzenia sobie z przypadkowością rzutów kości oraz zarządzania licznymi aspektami i mechanikami.

Propozycja mocno czerpie z takich propozycji jak Pokemon, Youkai Watch czy Yu Gi Oh! stawiając w animacjach oraz wybranych momentach na podobne rozwiązania oraz animacje.

Dicefolk ma się ukazać 27 lutego 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners