Przypominające w założeniach Hellish Quart, Die by the Blade doczekało się daty premiery na komputerach!

lubiegrac news Przypominające w założeniach Hellish Quart, Die by the
Przypominające w założeniach Hellish Quart, Die by the Blade doczekało się daty premiery na komputerach!redakcja | 17 lutego 2024, 11:25

Poznaliśmy datę premiery Die by the Blade na komputerach. Po odzyskaniu praw do tytułu przez wywodzące się ze Słowacji Grindstone, przygotowuje się do majowej premiery bijatyki, gdzie jedno celne uderzenie okazuje się soczyście śmiertelne.

Słowackie niezależne studio Grindstone z radością ogłasza powrót praw do swojej długo oczekiwanej gry wieloosobowej z walką na miecze za pomocą jednego celnego trafienia, Die by the Blade, z powrotem od partnera wydawniczego do oryginalnego zespołu deweloperskiego.

Przeczytaj też:

 

Po udanym odkupieniu praw, Grindstone wyda Die by the Blade na PC za pośrednictwem platformy Steam i Epic Games Store 16 maja 2024 roku. Ta strategiczna decyzja stanowi przełomowy moment dla przyszłości zarówno Grindstone, jak i Die by the Blade.

Początkowa współpraca z partnerem wydawniczym rozpoczęła się z dużymi nadziejami, ale w miarę jak podróż trwała, stało się jasne, że różne wizje projektu wpływały na jego prawdziwy potencjał. Rozpoznając znaczenie zgodności wizji twórczych dla sukcesu Die by the Blade, Grindstone podjęło krok ponownego przejęcia projektu od poprzedniego partnera wydawniczego, pozwalając zespołowi w pełni zrealizować wizję kreatywną gry i dostarczyć ją bezpośrednio społeczności.

Ponadto, Grindstone planuje wydanie wersji na konsole, które zgodnie z obecnym planem ukażą się w październiku 2024 roku, poszerzając zasięg gry o szerszą publiczność graczy.

Die by the Blade ukaże się na komputerach osobistych 16 maja 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners