Data premiery Dune Spice Wars na konsole Xbox Series X i S. Kiedy strategia zagości na tych platformach?

lubiegrac news Data premiery Dune Spice Wars na konsole Xbox Series X i
Data premiery Dune Spice Wars na konsole Xbox Series X i S. Kiedy strategia zagości na tych platformach?Tamer Adas | 14 listopada 2023, 21:45

Poznaliśmy datę premiery strategii Dune Spice Wars w wersji na konsole Xbox X i Xbox S

Shiro Games oraz Funcom zapowiedziały, że jeszcze w listopadzie 2023 roku gracze mogą się spodziewać premiery gry Dune Spice Wars w wersji na konsole Xbox Series S i Xbox Series X. Tytuł po debiucie na komputerach osobistych dość szybko przeskoczy na pełnoprawną platformę Microsoftu.

Długo trwający Wczesny Dostęp zakończył się we wrześniu, po czym spotkał się z niezadowoleniem fanów, wynikających z różnicy pomiędzy pierwszymi zapowiedziami, a ostateczną wersją 1.0. Nawet autorskie połączenie elementów 4X wraz ze strategią czasu rzeczywistego nie wystarczyło. 

Zapoznaj się również z: Top 10 gier 4X, wielkich strategii, z którymi o wiele szybciej miną Wam gorące, letnie wieczory

Konsolowcy będą mogli liczyć na dopracowaną i uzupełnioną o poprawki wersję produkcji z lepszym balansem zabawy, dodatkowymi funkcjami czy elementami, które mają uczynić rozgrywkę jeszcze bardziej satysfakcjonującą.

Pustynie Arrakis wypełnią się licznymi jednostkami, które powalą o dominację poprzez liczne frakcje takie jak Atrydzi, Harkonnenowie czy Fremeni, poczuć będzie się można niczym bohaterzy słynnej historii Franka Herberta.

Dune Spice Wars zadebiutowała (14 września 2023 r.) na komputerach osobistych. Wersja na konsole Xbox Series X i Xbox Series S w dniu 28 listopada 2023 r.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners