Poznaliśmy datę premiery pełnego wydania Fabledom! Kiedy fabularna strategia zadebiutuje na rynku?

lubiegrac news Poznaliśmy datę premiery pełnego wydania Fabledom! Kiedy
Poznaliśmy datę premiery pełnego wydania Fabledom! Kiedy fabularna strategia zadebiutuje na rynku?Tamer Adas | 20 kwietnia 2024, 14:05

Dear Villagers oficjalnie ogłosiło datę premiery Fabledom 1.0! Propozycja studia Grenaa Games już naprawdę niebawem zakończy Wczesny Dostęp oraz będzie dostępna w ramach pełnego wydania.

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że szwedzkie studio Grenaa Games oraz Dear Villagers zdecydowały się ogłosić, kiedy fani ich gry Fabledom mogą się spodziewać wprowadzenia na rynek pełnej wersji. Ta początkowo zadebiutuje na komputerach, ale w przyszłości trafi także na konsole.

O czym jest Fabledom 1.0?

Od 13 maja gracze będą mieli okazję do zaznajomienia się z wydanie 1.0 strategii typu city builder, której głównym akcentem ma być fabuła, a nie rozgrywka, jak ma to miejsce w przypadku w tej sferze rynku, ale na warstwę opowieści o postacie w nią zaangażowane.

Zapoznaj się również z: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

Niezależne studio oraz francuski wydawca wraz z pełną wersją zaoferują pełną opowieść, wzbogaconą o nowe struktury, mechaniki, a nawet o aspekty związane z romantycznymi przestrzeniami, gdzie może dojść nawet do zaślubin.

W ten sposób dotychczasowi fani będą mogli jeszcze mocniej rozwinąć prowadzone przez siebie historie, natomiast pozostali odkryją dodatkową warstwę swobody i niespodzianek, jakie Fabledom ma do zaoferowania w ramach swojej swobody zabawy.

Kiedy wydany zostanie Fabledom 1.0?

Fabledom trafi na rynek 13 maja 2024 roku na komputerach osobistych. Produkcja zagości w późniejszym okresie na Xbox Series SXbox Series X, Nintendo Switch i PlayStation 5.

Nowy zwiastun Fabledom 1.0

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners