Poznaliśmy datę premiery Gas Station Simulator Tidal Wave! Rozszerzenie ukaże się już niebawem

lubiegrac giełda Poznaliśmy datę premiery Gas Station Simulator Tidal Wave! Rozszerzenie ukaże się już niebawem
Poznaliśmy datę premiery Gas Station Simulator Tidal Wave! Rozszerzenie ukaże się już niebawemTamer Adas | 3 marca 2024, 12:02

Ogłoszono datę premiery Gas Station Simulator Tidal Wave, zupełnie nowy symulator prowadzenia stacji benzynowej, który tym razem zabierze graczy w piękne okoliczności jednej z tropikalnych wysp!

W mijającym dziś miesiącu oficjalnie dowiedzieliśmy się, że już 21 marca tego roku dojdzie do premiery dodatku Tidal Wave do Gas Station Simulatora. Fani będą mogli wybrać się w tropiki jeszcze w tym miesiącu, delektując się wyjątkowym klimatem oraz przygodą.

Już za kilkanaście dni za niecałe 15 dolarów pozyskać będzie można wyjątkową propozycję z nowymi wyzwaniami oraz licznymi aktywnościami pobocznymi, związanymi ze skuterami oraz łodziami wodnymi, o które zadbamy w rytm wyjątkowych hawajskich utworów.

Nasz biznes stanie przed sporym wyzwaniem, gdyż wszyscy obawiają się o podejrzane zachowanie pobliskiego wulkanu Chunchumanchu.

To jednak nie koniec atrakcji w tym roku, gdyż krakowskie studio zapowiada wydanie następnych dwóch DLC-ków - Car Junkyard oraz Shady Deals, które mają się ukazać odpowiednio w drugim i trzecim kwartale 2024 roku.

Przeczytaj też:

 

Dzięki systematycznej pracy całego naszego zespołu, efektywnie realizujemy wyznaczone cele rozwojowe naszego flagowego produktu. Od premiery podstawowej wersji gry, na rynku pojawiły się płatne i bezpłatne dodatki oraz szereg update’ ów i fix’ ów. Już 21 marca wydamy największy z dotychczasowych płatnych dodatków, w cenie 14,99 $. Wpływ płatnego dodatku powinien być zauważalny już w wynikach za bieżące półrocze, ponieważ poprzednie dodatki do GSS sprzedały się dotychczas w łącznym nakładzie ok. 300 tys. kopii. – mówi Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment S.A.

To wulkan jest strażnikiem tego miejsca. Wszystko co robimy na wyspie jest połączone ze wskaźnikiem równowagi. Jeśli nie będziemy dbać o nastrój wulkanu, możemy być pewni, że na naszą spokojną wyspę spadnie gniew Chunchumanchu. Z dużą przyjemnością zaprezentowaliśmy dzisiaj trailer nowego DLC. – komentuje Karol Sasorski, szef działu marketingu DRAGO entertainment S.A.

Gas Station Simulator trafiło na MacOS 4 stycznia 2022 roku na Steamie. Od 20 października minionego roku gra dostępna jest także na konsolach PlayStation, Nintendo Switch oraz Xboxach. Dodatek Gas Station Simulator Tidal Wave ukaże się 21 marca 2024 roku.

Spółka DRAGO entertainment S.A. zadebiutowała na NewConnect 28 kwietnia 2021 roku, gdzie notowany jest wydawca Movie Games S.A. Studio i wydawca zamierzają przenieść swoje akcje na główny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners