W marcu zadebiutuje Go Fight Fantastic! Czym jest gra Dinomite Games i Kinda Brave?

lubiegrac news W marcu zadebiutuje Go Fight Fantastic! Czym jest gra Dinomite Games i Kinda Brave?
W marcu zadebiutuje Go Fight Fantastic! Czym jest gra Dinomite Games i Kinda Brave?Tamer Adas | 12 lutego 2024, 14:05

Oficjalnie poznaliśmy datę premiery Go Fight Fantastic, nadchodzącej kooperacyjnej gry hack'n'slash studia Dinomite Games oraz wydawcy Kinda Brave. Kiedy niezależna produkcja oficjalnie zadebiutuje?

Fani dynamicznych i wymagających hack'n'slashy będą mieli okazję już od końcówki marca oficjalnie zapoznać się z kolorowym i pełnym efektownych potyczek Go Fight Fantastic.

W grupie maksymalnie 3 przyjaciół będziemy mogli lokalnie oraz za pośrednictwem sieci zmierzyć się z licznymi i różnorodnymi potworami. Każdy z nich dysponować ma odmienną charakterystyką oraz sposobem walki.

Zapoznaj się też z: The Dark Pictures Anthology, powolne narodziny nowego, growego cyklu horrorów

pełna wersja zaoferuje kampanię fabularną z 6 rozdziałami, ale nie zabraknie także dodatkowych modeli zabawy czy dynamicznych wydarzeń, które sprawdzać będą skuteczność zespołu, jego poziom współpracy oraz wykorzystania reprezentantów czterech klas (tank, łucznik, napastnik, uzdrowiciel).

Jeżeli kogoś zainteresował tytuł ze Szwecji, to podczas najbliższego festiwalu Steam Remote Play Together udostępniona zostanie wersja demonstracyjna produkcji, dostępna do 19 lutego.

Go Fight Fantastic zadebiutuje 26 marca 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners