Dokładna data premiery Hairdresser Simulator została ogłoszona. Symulator fryzjera zadebiutuje już...

lubiegrac giełda Dokładna data premiery Hairdresser Simulator została ogłoszona
Dokładna data premiery Hairdresser Simulator została ogłoszona. Symulator fryzjera zadebiutuje już...redakcja | 18 lutego 2024, 11:05

Poznaliśmy dokładną, oficjalną datę premiery Hairdresser Simulator solidnie zapowiadającego się symulatora zakładu fryzjerskiego. Kiedy gracze będą mogli sprawdzić tytuł Frozen District, Frozen Way S.A. oraz PlayWay S.A.?

O czym jest Hairdresser Simulator?

Deweloperzy z radością ogłaszają, że Hairdresser Simulator zostanie wydany 6 marca 2024 roku! Data premiery wersji na konsole PlayStation 5 i Xbox Series nie została jeszcze ustalona, ale autorzy intensywnie pracują, aby udostępnić ją wszystkim graczom do dwóch miesięcy od debiutu na komputerach osobistych.

Po ukazaniu się na rynku dodany zostanie DLC Brody i Wąsy, co dodatkowo odbędzie się zupełnie za darmo. Pakiet umożliwi graczom eksplorację sztuki stylizacji brody oraz wąsów w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie trendami barberingowymi.

Aby umilić oczekiwanie, opublikowano nowy zwiastun. Ten stanowi przegląd, składający się wyłącznie z materiałów z gry, ukazujący możliwości w cyfrowym świecie fryzjerstwa. Miejsce, narzędzia, umiejętności oraz okoliczności, w jakich zajmować się będziemy realizować znakomitych fryzur.

Zapoznaj się również z:

Kiedy wydany zostanie Hairdresser Simulator?

Hairdresser Simulator ukaże się 5 marca 2024 roku na komputerach osobistych. W późniejszym okresie tytuł zagości na Xbox Series S, Xbox Series X oraz PlayStation 5.

Spółka Frozen Way S.A. zadebiutowała na NewConnect 30 marca 2023 roku. Mający pieczę nad projektem PlayWay S.A. jest notowany na GPW.

Nowy zwiastun Hairdresser Simulator

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners