Poznaliśmy datę premiery House Flipper 2! Symulator zadebiutuje na PC już...

lubiegrac giełda Poznaliśmy datę premiery House Flipper 2! Symulator zadebiutuje na PC już...
Poznaliśmy datę premiery House Flipper 2! Symulator zadebiutuje na PC już...Tamer Adas | 23 sierpnia 2023, 16:00

Oficjalnie studio Frozen District zdecydowało się zdradzić datę premiery House Flipper 2, kontynuacji hitowego symulatora remontowania domów, który okazał się absolutnym bestsellerem. Kiedy ukaże się druga odsłona?

Jeszcze w tym roku, 14 grudnia gracze mogą sprawdzić, jak ekipa Frozen District poradzi sobie z próbą osiągnięcia kolejnego sukcesu w ramach słynnej marki House Flipper, która po dziś dzień należy do jednych z największych polskich sukcesów w sferze symulatorów i nie tylko.

O czym jest House Flipper 2?

W odświeżonym całkowicie stylu graficznym gracze mogą odnaleźć nowe piękno, jeszcze szerszą dawkę premierowej zawartości oraz  atrakcji, dostępnych do pełnego wykorzystania w ramach trybu Sandbox.

Tradycyjnie symulator oferuje szeroki zakres domów oraz mieszkań, które gracze mogą odnawiać oraz całkowicie od zera kreować, mogąc nawet skorzystać z wyzwań kreowanych przez aktywną społeczność fanów.

Transformacje odbywać się mogą poprzez cztery sąsiedztwa, gdzie toczą się prace nad odnawianiem licznych nieruchomości, mogąc w mniej czy bardziej swobody sposób kształtować styl wnętrz.

Zapoznaj się również z: Disney+ zdrożeje, także w Polsce. Znamy datę i cennik. Zmiany wprowadzone zostaną szybciej niż się spodziewaliśmy

Kiedy wydany zostanie House Flipper 2?

Symulator House Flipper 2 ma ukazać się 14 grudnia 2023 roku na komputerach osobistych.

Nowy zwiastun House Flipper 2

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners