House Flipper 2 doczeka się wersji konsolowych, które zadebiutują w 2024 roku

lubiegrac news House Flipper 2 doczeka się wersji konsolowych, które zadebiutują w 2024 roku
House Flipper 2 doczeka się wersji konsolowych, które zadebiutują w 2024 rokuTamer Adas | 19 listopada 2023, 16:05

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że House Flipper 2 doczeka się wersji konsolowych na PlayStation 5 oraz Xboxy Series, które zadebiutują w 2024 roku. Kiedy Frozen District wypuści te wydania?

Studio Frozen District zdecydowało się ujawnić z partnerami, że ich najnowszy symulator remontu domów i mieszkań zagości na konsolach Sony oraz Microsoftu, gdzie fani będą mogli zapoznać się z nową częścią od 21 marca 2024 roku. Konsolowcy będą musieli sporo poczekać na swoją wersję.

Przeczytaj również: Czym jest Anti-ghosting? Co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu? Dlaczego warto brać je pod uwagę?

Tytuł w chwili obecnej można dodać do swojej listy życzeń, wcześniej oczekując na premierę w połowie grudnia wersji na PC, która będzie pierwszym sygnałem, czy produkcja będzie w stanie dorównać oryginałowi. 

Studio zdecydowało się opublikować nie tylko zwiastun potwierdzający wydania konsolowe, ale także opublikowali dziennik deweloperski omawiający systemy oraz mechaniki związane z przedmiotami oraz możliwościami pokolorowania ich.

Symulator House Flipper 2 premierę zaliczy 14 grudnia 2023 roku na komputerach osobistych. Wersje na PlayStation 5, Xbox Series S i Xbox Series X ukażą się 21 marca 2024 r.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners