Poznaliśmy datę premiery Hunt Together, nowej gry wieloosobowej Carbon Studio

lubiegrac giełda Poznaliśmy datę premiery Hunt Together, nowej gry wieloosobowej Carbon Studio
Poznaliśmy datę premiery Hunt Together, nowej gry wieloosobowej Carbon StudioTamer Adas | 9 grudnia 2023, 14:10

Poznaliśmy oficjalną datę premiery Hunt Together, zupełnie nowej gry studia Carbon Studio. Polscy deweloperzy przygotowują graczy do debiutu tytułu o polowaniu na duchy!

Polskie studio Carbon Studio, autorzy The Wizards - Dark Times i Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall, zdecydowali się zapowiedzieć, że już w styczniu 2024 roku gracze mogą się spodziewać premiery Hunt Together. Autorzy tym razem mocniej stawiają na rozgrywkę gracz kontra gracz.

O czym jest Hunt Together ?

Fani sieciowej rywalizacji będą mogli liczyć na dwa tryby rozgrywki, skupione wokół postaci przerażającego Ducha oraz Łowcy, którzy poprzez swoje umiejętności oraz okazje na mapach, spróbują pokonać przeciwnika. Poprzez gogle Meta Quest 2 i 3 możliwe będą pojedynki oraz walka w ramach chowanego (Hide and Seek 1 na 3 graczy).

Zespół zamierza długo wspierać swój tytuł, z czasem oferując nowe skórki, dekoracje oraz pakiet elementów, które sprawią, że propozycja będzie długo funkcjonowała.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że proces połączenia Carbon Studio oraz Iron VR może się zakończyć w pierwszej połowie przyszłego roku, na tę chwilę oczekiwane jest uzyskanie wpisu w KRS-ie.

Zapoznaj się również z: W SteamWorld Build zagościła darmowa aktualizacja Jingle Bolts z pakietem świątecznych nowości

Cieszę się, że wraz z Iron VR możemy podzielić się z graczami datą premiery naszego wspólnego dzieła pt.  ,,Hunt Together’’. Nad rozwojem tytułu od wielu miesięcy intensywnie pracują oba nasze zespoły. Iron VR odpowiedzialne jest za stworzenie tytułu, zaś Carbon Studio trzyma pieczę od strony wydawniczej. To największy projekt z portfolio produkcyjnego Iron VR, a w kontekście budowania jednego silnego brandu, gra zyskuje dla nas szczególne znaczenie. Jesteśmy pełni entuzjazmu wobec zbliżającej się premiery ,,Hunt Together’’, czekając z niecierpliwością na reakcję graczy – mówi Błażej Szaflik, Prezes Zarządu Carbon Studio SA.

Kiedy wydany zostanie Hunt Together?

Hunt Together ma zaliczyć premierę 18 stycznia 2024 roku na goglach Meta Quest 2 i 3.

Carbon Studio S.A. obecne jest na parkiecie NewConnect.

Nowy zwiastun Hunt Together

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners