Poznaliśmy polską datę premiery książki DOOM Guy Życie w pierwszej osobie!

lubiegrac news Poznaliśmy polską datę premiery książki DOOM Guy Życie w pierwszej osobie!
Poznaliśmy polską datę premiery książki DOOM Guy Życie w pierwszej osobie!



Tamer Adas | 23 września 2023, 07:15

Wydawnictwo Open Beta ogłosiło datę premiery książki DOOM Guy Życie w pierwszej osobie, niezwykłej historii Johna Romero, jednego z najważniejszych ludzi, którzy zbudowali tak znaną i cenioną markę jak DOOM w młodym i niepokornym id Software.

Już 10 października będziemy się mogli zapoznać z autobiografią Johna Romero, który należał do kilkuosobowej grupy zakładającej słynne studio id Software. To za ich sprawą doczekaliśmy się takich hitów jak Wolfenstein, DOOM czy legendarny Quake.

Przeczytaj też: Jak powstał DOOM? Dzięki Masters of Doom. O dwóch takich, co stworzyli imperium i zmienili popkulturę poznacie tę świetną historię!

Książkowy DOOM Guy prezentuje własne spojrzenie projektanta, który nie miał łatwo życiu i ciężko pracował na to, aby ostatecznie stać się legendą oraz zapewnić dobre życie swojej rodzinie. Nie zawsze radził sobie równie dobrze, przez co dziś słynny jest głównie ze swoich pierwszych projektów.

Na przestrzeni 500 stron zapoznać się możemy z indywidualnym, osobistym spojrzeniem na największe sukcesy oraz porażki, jednocześnie ujawniając to, jak wiele fascynacji natrafił w trakcie swojej pracy, odkrywając liczne niezwykłe możliwości.

W ramach przedsprzedaży pozyskać można książkę DOOM Guy Życie w pierwszej osobie w wersji podstawowej oraz drugą z efektowną, limitowaną okładką.

Premiera książki DOOM Guy Życie w pierwszej osobie odbędzie się 10 października 2023 roku w cenie 44,99 złotych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: DOOM
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners