Poznaliśmy datę premiery Manor Lords! Obiecująca polska strategie zadebiutuje w...

lubiegrac news Poznaliśmy datę premiery Manor Lords! Obiecująca polska strategie zadebiutuje w...
Poznaliśmy datę premiery Manor Lords! Obiecująca polska strategie zadebiutuje w...Tamer Adas | 26 października 2023, 07:15

Podczas Xbox Partners Preview doczekaliśmy się ogłoszenia daty premiery strategii Manor Lords, naszych rodaków ze studia Slavic Magic oraz wspierającego ich wydawcy Hooded Horse. Fani city-builderów już teraz mogą sobie odnotować termin, kiedy ma dojść do debiutu potencjalnej perełki!

Podczas Xbox Partners Preview gracze mieli okazję ujrzeć nowy zwiastun gry Manor Lords, którą stworzy polskie studio Slavic Magic ze wsparciem amerykańskiego wydawcy Hooded Horse. To właśnie podczas tego wydarzenia doczekaliśmy się ogłoszenia daty premiery.

O czym jest Manor Lords?

Od 24 kwietnia przyszłego roku fani strategii będą mieli okazję do zapoznania się z tytułem osadzonym w XIV wiecznej europie, gdzie w modelu city-buildera postaramy się zająć swoją wioskę, która może się rozrosnąć z gród oraz potężne średniowieczne miasto, zapewniając nam znacznie istotniejszą rolę.

Najnowszy materiał wideo zaprezentował znacznie dyplomacji budowania pozycji społecznej oraz znaczenia politycznego, które niekiedy wiązać się będzie także z koniecznością obrony swoich ziem przed siłami, które zdecydowały się spróbować podboju do realizacji własnych celów.

Sporą nowiną była zapowiedzieć dotycząca premiery, która na komputerach osobistych odbędzie się także w ramach abonamentu Xbox Game Pass, dzięki czemu posiadacze usługi na komputerach osobistych będą mogli bez opłat sprawdzić ten tytuł. W przyszłości przygoitowane zostaną także wydania konsolowe!

Zapoznaj się również z: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

Kiedy wydany zostanie Manor Lords?

Manor Lords ma się ukazać 24 kwietnia 2024 roku na Xbox Series SXbox Series X oraz na komputerach osobistych. Tytuł zagości w abonamencie Xbox Game Pass.

Nowy zwiastun Manor Lords

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners