Mario + Rabbids Sparks of Hope Rayman in the Phantom Show ze zwiastunem oraz datą premiery!

lubiegrac news Mario + Rabbids Sparks of Hope Rayman in the Phantom Show ze zwiastunem oraz datą premiery!
Mario + Rabbids Sparks of Hope Rayman in the Phantom Show ze zwiastunem oraz datą premiery!Tamer Adas | 2 sierpnia 2023, 10:30

W sieci ukazał się zwiastun Mario + Rabbids Sparks of Hope Rayman in the Phantom Show z datą premiery oraz zupełnie nowymi scenkami z dodatku, który jeszcze w tym miesiącu oficjalnie ukaże się w cyfrowym sklepie Nintendo.

Na kanale Nintendo opublikowany został kolejny zwiastun dodatku Rayman in the Phantom Show, ostatniego i sporego rozszerzenia do lubianej gry strategicznej Mario + Rabbids Sparks of Hope wprowadzającego bohatera Ubisoftu do świata Mario oraz Kórlików.

Zapoznaj się także z: Top 10 gier roguelike/roguelite, czyli najlepsze dotychczas rogaliki w pętlach

Tym razem Ubisoft zabierze swoich bohaterów oraz słynne persony ze świata Mario do... wyjątkowego telewizyjnego reality show, gdzie bohaterzy zmierzą się z przeciwnikami w ramach niezwykłego teleturnieju.

Jeden z dawnych rywali powraca, aby tym razem jako dyrektor całej inicjatywy, zemścić się oraz wpakować rywali w niezwykłe tarapaty. Jedną z największych nowości w ramach rozszerzenia są bazowo wertykalne mapy, po których nasz bohater będzie się poruszał z użyciem swoich włosów.

Wyjątkowy dodatek Mario + Rabbids Sparks of Hope - Rayman in the Phantom Show ma ukazać się już 30 sierpnia 2023 roku w sklepie Nintendo eShop.

Strategia Mario + Rabbids Sparks of Hope ukazała się 20 października 2022 roku ekskluzywnie na konsolce Nintendo Switch.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners