Znakomicie przyjęte i popularne Planet Zoo trafi na konsole! Frontier ogłosiło datę premiery nowego wydania

lubiegrac news Znakomicie przyjęte i popularne Planet Zoo trafi na konsole
Znakomicie przyjęte i popularne Planet Zoo trafi na konsole! Frontier ogłosiło datę premiery nowego wydaniaredakcja | 3 lutego 2024, 12:05

Poznaliśmy datę premiery konsolowej wersji strategii Planet Zoo! Wielki hit z komputerów osobistych już niebawem zagości na nowych urządzeniach Xbox i PlayStation. Kiedy pojawi się nowe wydanie gry?

Jedna z najlepszych strategii - Frontier Developments już wkrótce trafi na konsole! Na naszych łamach odnajdziecie recenzję gry, która od 26 marca będzie dostępna na konsolach oraz zagwarantuje graczom okazję do pokierowania swoim niezwykłym zoo z mnóstwem znakomitych zwierzaków.

Już teraz przedpremierowo zakupić można nominowaną do nagród BAFTA strategię, która ma zagwarantować graczom poprawioną, ulepszoną oraz rozbudowaną o 4 lata doświadczeń wersję. Gracze będą mogli liczyć na jeszcze bardziej różnorodne narzędzia, środowiska oraz gatunki zwierząt.

Zapoznaj się również z:

 

Zarządzanie umożliwia skupienie się na ogólnym obrazie lub kontrolę najdrobniejszych szczegółów, aby zapewnić dobrostan zwierząt, personelu i gości, gdzie na pierwszym miejscu stawiana jest opieka nad zwierzętami i ochrona przyrody.

Dzięki konstrukcji kawałek po kawałku, unikalnym tematom i setkom elementów budowlanych, tworzenie oszałamiających ogrodów zoologicznych z kanapy nigdy nie było łatwiejsze. Gracze mogą również dołączyć do połączonej społeczności dzięki udostępnianiu międzyplatformowemu przez Frontier Workshop, z habitatami, scenerią i nawet całymi ogrodami zoologicznymi dostępnymi do pobrania i publikowania.

Ceniona strategia Planet Zoo ukazała się 5 listopada 2019 roku na komputerach osobistych. Wersja konsolowa - Console Edition trafi na Xbox Series X, Xbox Series S i PlayStation 5 zagości 26 marca 2024 r.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners