Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward, survival horror dzięki Feardemic jeszcze w tym miesiącu na konsolach

lubiegrac giełda Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward, survival
Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward, survival horror dzięki Feardemic jeszcze w tym miesiącu na konsolachAgata Dudek | 16 kwietnia 2023, 18:50

Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward, survival horror jeszcze w tym miesiącu, dzięki Feardemic zadebiutuje na konsolach. Jest zwiastun filmowy!

Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward, klasyczny, przerażający survival horror, jaki miał premierę prawie dwa lata temu na komputerach, już w tym miesiącu zadebiutuje na nowych platformach, tym razem na konsolach. 

Zapoznaj się także z: Top 10 seriali Netflix, których czołówkę stanowi Obsesja, Nocny agent i Awantura. Oto topowe produkcji platformy tego tygodnia!

Studio Feardemic, zajmujące się wydawaniem gier grozy, ogłasza kolejną grę w takim właśnie klimacie, która już w kwietniu zadebiutuje, tym razem na konsolach Xbox i PlayStation 4 oraz 5. Mowa tu o survival horrorze o tytule Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward, która to gra zadebiutowała niecałe dwa lata temu na komputerach. Przerażająca gra o zjawiskach paranormalnych zbiera dobre oceny, a teraz będą mogli zagrać w nią posiadacze konsol. 

Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward to gra która została stworzona przez niezależne NC Studio, w proceduralnym stylu, w której zagłębiamy się w  koszmar wspomnień Henrietty Kedward. Gra przy okazji ogłoszenia daty premiery na konsolach, została pokazana na zwiastunie, w którym poznajemy fragment grozy i tajemniczą staruszkę, i poczuć smak przerażającego szaleństwa. Każda gra przebiega w tym wypadku w zupełnie inny sposób. 

Przeczytaj również:

 

Gra pozwala nam wcielić się we wspomnianą Henriettę, przedstawiając Projekt Nightmares, stworzony przez naukowców, którzy zajmowali się badaniem zjawisk paranormalnych, którzy z powodu ograniczonych środków finansowych, wymyślili zupełnie inne badania. Zbudowali urządzenie, które wprowadzało w telepatyczne uzdolnienia badanych pacjentów, wprowadzając ich w stan snu, łącząc ich umysły z przeklętym i złośliwym przedmiotem. W taką pacjentkę się wcielamy. Ona łączy się z przedmiotem, tajemniczą staruszką i zabawką z mroczną przeszłością. 

Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One oraz PlayStation 4 i PlayStation 5 27 kwietnia 2023 roku. Na komputerach osobistych na Steam dostępna jest od 30 września 2021 roku.

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners