Malutkie, niezależne i kooperacyjne Ready, Steady, Ship! zadebiutuje już niebawem

lubiegrac news Malutkie, niezależne i kooperacyjne Ready, Steady, Ship! zadebiutuje już niebawem
Malutkie, niezależne i kooperacyjne Ready, Steady, Ship! zadebiutuje już niebawemTamer Adas | 8 kwietnia 2024, 20:25

Oficjalnie doczekaliśmy się ogłoszenia daty premiery gry Ready, Steady, Ship!, która zgodnie z planem już za kilkanaście dni zaprezentuje wszystkim, jak trudno odbywa się współpraca w rozbudowanych przemysłowych magazynach! 

O czym jest Ready, Steady, Ship!?

Untold Tales wraz z Martynasem Cibulisem występującym pod szyldem Jollybits Games zdecydowały się zdradzić dokładną datę premiery ich kooperacyjnej gry Ready Steady Ship!. Fani będą mogli już za dosłownie kilkanaście dni sprawdzić intrygująco zapowiadającą się propozycję!

Fani uwielbiający wspólną zabawę będą mogli sprawdzić, czy jest im pisana trudna praca magazynowa. Nastawiony na fizykę i zabawne sytuacje projekt, oferuje nawet rozbudowany tryb dla pojedynczego gracza, zatem i samotne wilki będą mogłby zweryfikować swoją precyzję i możliwości.

Litewski autor zdecydował się przygotować pakiet wyzwań, które sprawdzą umiejętności graczy, ich zmysł oraz szanse na sprawdzenie swojego sprytu oraz skuteczności radzenia sobie z szaleństwami fizyki!

Zapoznaj się również z: Cuckoo, kurort, w którym źle się dzieje. Oto zwiastun kolejnego horroru od Neon

Kiedy wydany zostanie [TITLE]?

Ready Steady Ship! zagości na rynku 19 kwietnia 2024 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Nowy zwiastun [TITLE]

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners