Poznaliśmy datę premiery RIN The Last Child! Space Fox Games przygotowuje graczy do wrześniowego debiutu!

lubiegrac news Poznaliśmy datę premiery RIN The Last Child! Space Fox
Poznaliśmy datę premiery RIN The Last Child! Space Fox Games przygotowuje graczy do wrześniowego debiutu!Tamer Adas | 25 lipca 2023, 10:00

Za mniej niż dwa miesiące odbędzie się premiera gry RIN The Last Child, debiutu studia Space Fox Games pod aktualnym szyldem, które przygotowuje dla graczy pełną barw i magii metroidvanię.

Studio Space Fox Games zdecydowało się oficjalnie zdradzić datę premiery swojej metroidvanii RIN The Last Child, która ma oficjalnie zagościć na rynku już 21 września tego roku!

O czym jest RIN The Last Child?

Tytułowa RIN już niebawem wyruszy w podróż, wykorzystując swoje moce półbogini, będzie w stanie pozyskiwać potężne Aspekty, aby z ich pomocą pozyskać niezwykłe magiczne umiejętności oraz możliwość kontrolowania żywiołów.

Przeczytaj też: RIN The Last Child z pierwszym zwiastunem z rozgrywki z komentarzem twórców. Demo rogalika możemy już samodzielnie sprawdzić

W ten sposób jest w stanie zmierzyć się z szeregiem wyzwań dających szansę na pozbycie się zagrożenia dla świata oraz przywrócenia równowagi. Ta została rozbita przez jej rodzeństwo, co stanowi początek wielkiego chaosu...

W metroidvaniowej formule gracze mają szansę zapoznać się z licznymi przeciwnikami, bossami oraz zagadkami i sekretami, które ukryte są w niezwykłym świecie, a wraz z dokonywanym postępem, są możliwe do odblokowania oraz poznania.

Zapoznaj się również z: Frozenbyte i THQ Nordic zdradziły, że Trine 5 A Clockwork Conspiracy ukaże się już za miesiąc!

Kiedy wydany zostanie RIN The Last Child?

RIN The Last Child ma ukazać się już 21 września 2023 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Nowy zwiastun RIN The Last Child

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners