Poznaliśmy datę premiery Sunrise GP na Nintendo Switch! Zręcznościową grę wyścigową będzie można sprawdzić już za kilka dni!

lubiegrac news Poznaliśmy datę premiery Sunrise GP na Nintendo Switch
Poznaliśmy datę premiery Sunrise GP na Nintendo Switch! Zręcznościową grę wyścigową będzie można sprawdzić już za kilka dni!Tamer Adas | 16 kwietnia 2023, 10:15

Już za cztery dni nastąpi premiera Sunrise GP na Nintendo Switch. Niezależna zręcznościowa gra wyścigowa od Garage 5 oraz Gamedust otrzymała nie tylko datę premiery, ale także może się pochwalić nowiutkim zwiastunem w iście staroszkolnym stylu.

O czym jest Sunrise GP na Nintendo Switch?

Już 20 kwietnia gracze będą się mogli zapoznać z Sunrise GP, które w wersji na Nintendo Switcha dostarczać będą graczom miłą, zręcznościową grę wyścigową w starym stylu, oferując jednocześnie wyjątkowy klimat oraz pojazdy inspirowane modelami znanymi z Europy Wschodniej sprzed wielu lat.

Gracze w ramach produkcji spodziewać się mogą szeregu wyjątkowych tras z pięknymi krajobrazami, ładnymi teksturami, rysunkowym stylem graficznym oraz szeregiem trybów zabawy oraz rywalizacji o najlepsze miejsce i czas.

Piękne wschodzące słońce towarzyszyć będzie przejazdom europejskich klasyków, możliwych do sprawdzenia samodzielnie oraz w rywalizacji z innymi graczami, wcześniej modyfikując nasze pojazdy, zgodnie z oczekiwaniami oraz potrzebami.

Tytuł pozyskać można już teraz w obniżonej o 10% cenie wynoszącej 15 euro/dolarów.

Zapoznaj się również z:

Kiedy wydany zostanie Sunrise GP na Nintendo Switch?

Sunrise GP w wersji na Nintendo Switch ukaże się 20 kwietnia 2023 roku.

Nowy zwiastun Sunrise GP na Nintendo Switch

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners