Poznaliśmy datę premiery Sweet Transit 1.0! Kiedy pełne wydanie zadebiutuje?

lubiegrac news Poznaliśmy datę premiery Sweet Transit 1.0! Kiedy pełne wydanie zadebiutuje?
Poznaliśmy datę premiery Sweet Transit 1.0! Kiedy pełne wydanie zadebiutuje?Tamer Adas | 17 kwietnia 2024, 14:05

Poznaliśmy datę premiery Sweet Transit, które jeszcze w tym miesiącu będzie dostępne w ramach pełnego wydania! Kiedy zatem fani pociągów mogą się spodziewać wydania wersji 1.0?

Ernestas Norvaisas oraz Team17 zdecydowały się zapowiedzieć kiedy dojdzie do premiery pełnego wydania swojej strategii Sweet Transit. Wraz z nią, fani mogą liczyć na szereg nowości.

O czym jest Sweet Transit?

Już 22 kwietnia, czyli za kilka dni gracze mogą się spodziewać pełnoprawnego wydania Sweet Transit, które wraz z wersją 1.0 zaoferuje graczom sporą porcję nowości. Jedną z nich będzie zaimplementowanie zupełnie nowych budynków.

Zapoznaj się również z:

 

Obiekty te sprawią, że ponownie powiększy się łańcuch dostaw oraz szereg aspektów gospodarczych, które razem stanowić będą dodatkowe pole do zabawy. W trakcie zabawy nie tylko nie zabraknie nowej populacji, ale zagoszczą także opowieści, wywodzące się z najświeższej prasy.

Przygotowany poniżej materiał wideo prezentuje najważniejsze zmiany i udoskonalenia, choć nie zabrakło także tradycyjnej porcji poprawek, szlifów oraz eliminacji błędów, które przeszkadzają w czerpaniu pełnej satysfakcji.

Kiedy wydany zostanie Sweet Transit?

Pełne wydanie Sweet Transit ukaże się 22 kwietnia 2024 roku na komputerach osobistych.

Nowy zwiastun Sweet Transit

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners