Poznaliśmy datę premiery The Thaumaturge! Tytuł zagości dosłownie w końcówce bieżącego roku

lubiegrac giełda Poznaliśmy datę premiery The Thaumaturge! Tytuł zagości dosłownie w końcówce bieżącego roku
Poznaliśmy datę premiery The Thaumaturge! Tytuł zagości dosłownie w końcówce bieżącego rokuTamer Adas | 9 października 2023, 22:10

Poznaliśmy datę premiery The Taumaturge, zupełnie nowej gry Fool's Theory oraz 11 bit studios, które zapraszają faktycznie graczy do Warszawy 1905 roku w terminie grudniowym! Już od dziś możemy sprawdzić publicznie wersję demonstracyjną nowego RPG-a.

Fool's Theory oraz 11 bit studios S.A. zdecydowały się dziś po południu zdradzić datę premiery swojej gry The Thaumaturge, która zadebiutować ma 5 grudnia tego roku, oferując graczom wyprawę do niezwykłej wizji Warszawy z mocnym motywem ezoterii oraz licznymi demonami przebijającymi się do znanego nam świata.

O czym jest The Thaumaturge?

W mrocznej rzeczywistości fantasy Wiktor Szulski powraca do Warszawy roku 1905, gdzie poza codziennymi problemami, jego celem staną się niezwykłe demony znane jako Salutory, nad którymi zapanować mogą jedynie tacy jak on, taumaturgowie. To właśnie oni są w stanie skutecznie radzić sobie z licznymi wyzwaniami, takimi jak bandyci uliczni czy rzezimieszki.

Granica pomiędzy złem oraz dobrem jest tutaj delikatna, a nadnaturalne moce sprawiają, że Salutorowie są szansą na poradzenie sobie z licznymi wyzwaniami, choć może to się odbyć kosztem własnej siły psychicznej oraz ryzykiem popadnięcia w całkowite szaleństwo...

Osoby pragnące osobiście zapoznać się z tytułem, mają ku temu okazję od dziś aż do 16 października, gdyż w ramach festiwalu Steam Next udostępniono wersję demonstracyjną. Te mogą sprawdzić wszyscy zainteresowani w ramach tego okresu testowego.

Zapoznaj się również z: Nowego Acer Chromebooka Plus 515 można zgarnąć z nagrodą w postaci hulajnogi Acer ES Series 5

Kiedy wydany zostanie The Thaumaturge?

The Thaumaturge zmierza na komputery osobiste 4 marca 2024 roku. Wydania na konsole PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X ukażą się na początku 2024.

Wydawca gry: 11 bit studios S.A. jest obecne na Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach między innymi indexu WIG.GAMES.

Nowy zwiastun The Thaumaturge

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners