Już w maju Endswell Medical rozpocznie swoje wielkie eksperymenty! Kiedy Undead Inc. zaliczy premierę?

lubiegrac news Już w maju Endswell Medical rozpocznie swoje wielkie eksperymenty
Już w maju Endswell Medical rozpocznie swoje wielkie eksperymenty! Kiedy Undead Inc. zaliczy premierę?Tamer Adas | 30 marca 2024, 22:05

Otrzymaliśmy dokładną datę premiery Undead Inc. roguelike'owej strategii w śweicie, gdzie niebezpieczne eksperymenty naukowe są codziennością. Czego fani mogą się spodziewać po debiutanckiej grze, którą wydaje Team17?

Rightsized Games wraz z Team17 zdecydowały się zapowiedzieć graczom, kiedy mogą się spodziewać premiery ich debiutanckiego tytułu Undead Inc. Jak się okazuje, nietypową strategię będziemy mogli sprawdzić już za nieco ponad miesiąc!

O czym jest Undead Inc.?

Już 2 maja fani strategii będą mieli okazje do stanięcia na czele medyczno-naukowej korporacji, która krok po kroku rozwijać będzie swoje centrum badań, gdzie odbywać się będą między nimi niezwykle niebezpieczne eksperymenty.

Nasi podwładni będą dokonywać niebezpiecznych działań, które umożliwią z jednej strony odparcie licznych niebezpieczeństw, a z drugiej strony mogą poskutkować wielką katastrofą.

Zapoznaj się również z: Dahua wypuściła, nowy dysk SSD C970

Prowadzenie Endswell Medical wiązać się będzie z coraz większymi wymaganiami, oczekiwaniami oraz niebezpiecznymi zleceniami, które mogą okazać się gigantyczny sukcesem w sferze finansowej...

Kiedy wydany zostanie Undead Inc.?

Undead Inc. ma zaliczyć premierę 2 maja 2024 roku na komputerach osobistych.

Nowy zwiastun Undead Inc.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners