Już za kilkanaście dni Warhammer 40000 Dakka Squadron trafi na Nintendo Switcha

lubiegrac news Już za kilkanaście dni Warhammer 40000 Dakka Squadron trafi na Nintendo Switcha
Już za kilkanaście dni Warhammer 40000 Dakka Squadron trafi na Nintendo SwitchaTamer Adas | 24 lutego 2024, 13:35

Ogłoszono dokładną datę premiery Warhammer 40000 Dakka Squadron, nadchodzący tytuł o walce samolotów opracowanych przez Orki, które już niebawem zdobędą Nintendo Switcha! Kiedy dojdzie do podniebnych pojedynków?

Phosphor Studios oraz RedDeerGames zdecydowały się zapowiedzieć, że już na początku marca gracze mogą się spodziewać ich wspólnego, Switchowego projektu w postaci gry Warhammer 40000 Dakka Squadron. Fani będą mogli z orkami stanąć na czele niezwykłych samolotów, samoróbek!

Fani dynamicznych, podniebnych gier mogą liczyć na intrygująco prezentujący się tytuł skupiony na starciach myśliwców oraz eliminowaniu terenów naziemnych. W ten sposób pokierować można własny klan do osiągnięcia spektakularnego sukcesu.

Zapoznaj się także z:

 

Posługując się nieco innymi maszynami, korzystając z wyjątkowych zalet naszej frakcji, wzmacniając wyposażenie oraz kształtując wizualnie "wybrankę", będziemy w stanie uzyskać przewagę oraz realizować przedstawione sobie cele.

Pamiętać należy o pewnych ograniczeniach orkowej technologii, zatem zdecydowanie warto śledzić Orkowy UI, aby na bieżąco obserwować, jak nasz samolot aktualnie się trzyma!

Warhammer 40000 Dakka Squadron zagości 8 marca 2024 roku na Nintendo Switchu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners