TactiCon 2023 zbliża się wielkimi krokami, tymczasem dowiedzieliśmy się, jakie atrakcje i gry będą dostępne!

lubiegrac publicystyka TactiCon 2023 zbliża się wielkimi krokami, tymczasem dowiedzieliśmy
TactiCon 2023 zbliża się wielkimi krokami, tymczasem dowiedzieliśmy się, jakie atrakcje i gry będą dostępne!Tamer Adas | 8 maja 2023, 21:00

Już za kilka dni wystartuje TactiCon 2023 tymczasem organizatorzy zdecydowali się pochwalić tym, jakie gry pojawią się podczas nadchodzącego wydarzenia. Kiedy odbędzie się imprezy? Jakie strategie pojawią się na swoim święcie? Jaka jest data końcowa imprezy?

Już za kilka dni wystartuje TactiCon 23!

Już oficjalnie za trzy dni, 11 maja rozpocznie się kolejne growe wydarzenie w postaci TactiCon 2023, zupełnie nowej imprezy skupiającej się w pełni na strategiach oraz grach taktycznych, których nie brakuje. Nieco niedoceniony gatunek 

Wydawnictwo Hooded Horse ze swoimi partnerami zapewni wielką imprezę z przeszło 100 gier, obecnych co prawda w różnej formie, ale zapewniających graczom szeregiem niespodzianek oraz atrakcji różnego typu. 

Przeczytaj również: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

Podczas kilku dni za pośrednictwem Steama spodziewać się można nie tylko wersji demonstracyjnej czy wyprzedaży, ale także przygotowywane są prezentacje, debaty, panele oraz specjalne punkty programu.

Gry obecne na TactiCon 2023

  • Endless Dungeon
  • Mars Horizon 2 The Search for Life
  • Shardpunk Verminfall
  • The Riftbreaker
  • Shogun Showdown
  • Shadow Gambit The Cursed Crew
  • Jumplight Odyssey
  • nowa gra Abbey Games (autorzy między innymi Reusa)

Atrakcje podczas TactiCon 23

W ramach wydarzenia przygotowano szereg dodatków, takich jak szereg paneli i debat poruszających aspekty historii, prezentowania współczesnych wojen, zagadnień "ekologicznych" w strategiach czy roli muzyki w tym gatunku.

Data TactiCon 2023 (TactiCon 23)

Zbliżający się wielkimi krokami TactiCon 2023 rozpocznie się 11 oraz zakończy 15 maja 2023 roku w sieci na platformie Steamie.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners