Data Ubisoft Forward 2023: Czy to oficjalny koniec targów E3 w ogóle? 2023 zdaje się udowadniać, że ESA w zasadzie nie ma po co istnieć!

lubiegrac publicystyka Data Ubisoft Forward 2023: Czy to oficjalny koniec targów
Data Ubisoft Forward 2023: Czy to oficjalny koniec targów E3 w ogóle? 2023 zdaje się udowadniać, że ESA w zasadzie nie ma po co istnieć!Tamer Adas | 3 kwietnia 2023, 06:00

W ostatnim czasie poznaliśmy datę Ubisoft Forward 2023, kolejnego wydarzenia, które dołożyło się odwołania tegorocznych targów E3, które... chyba już nie powrócą w kolejnych latach. Po raz kolejny ujrzeliśmy, że korporacje nie chcą się na nich pojawiać, a jakby tego było mało, ESA udowodniła, że w zasadzie jej istnienie, nie jest zupełnie do niczego potrzebne.

Czy to absolutny koniec E3?

Odwołanie targów E3 2023 okazuje się kolejną, tym większą obecnie, porażką ESA, które nawet z pomocą nie było w stanie powrócić ze swoją imprezą, bez której... sens istnienia tej organizacji jest w zasadzie żaden. O ile poprzednimi razy można było znaleźć jako takie tłumaczenia, o tyle tym razem już tak zdecydowanie nie jest i być nie może.

To wszystko razem sprawia, że ostatecznie musimy z dystansem spojrzeć w ogóle na przyszłość tej inicjatywy. Jej największa zaleta, czyli zgrany i znany termin, który respektowali wszyscy, tak naprawdę przestał istnieć, a z tego wszystkiego pojawił się obiektywny chaos. Ten co prawda zamyka się mniej więcej w podobnym czasie w czerwcu, niemniej jak widać, wydawcy po narzekaniach graczy próbują się jednak ustawić w podobnym terminie względem siebie.

Na tę chwilę w zasadzie nie można stwierdzić, że komukolwiek E3 jest potrzebne, każdy z wydawców próbuje organizować swoje inicjatywy, głównie operujące w sieci, co dla nas w Polsce tym bardziej upewnia w tym, że kolejnego E3 możemy już nigdy nie uświadczyć...

Przeczytaj także: AMD Radeon Anti-Lag, czyli mniej znana, ale naprawdę cenna funkcja od Czerwonych

Nadciąga natomiast UF 23!

Nawet mający ostatnio fatalny czas Ubisoft zdecydował się zorganizować swoje wydarzenie w postaci kolejnego Ubisoft Forward, który ma powrócić na początku czerwca z szeregiem nowych materiałów ze znanych nam świetnie gier. tych kilka się nazbierało na przestrzeni miesięcy, zatem być może poznamy jakieś konkretne informacje.

Problematyczne Skull and Bones być może otrzyma datę premiery i kolejny zwiastun, rani oczekują rozgrywki, szczególnie po ostatnich wyciekach, z Avatar Frontiers of Pandora w zasadzie identycznie do osób wyczekujących nadejścia debiutu nietypowego sequelu w postaci Assassin's Creed Mirage.

W tym roku doczekaliśmy się zapowiedzi premiery The Crew Motorfest, które również najpewniej powinno zostać pokazane, podobnie jak ujawnione powinno zostać także nowe Just Dance, mające zmazać porażkę edycji na 2023 rok.

Czy pojawią się także mobilne gry Tom Clancy's Rainbow Six Mobile i Tom Clancy's The Division Resurgence? W tej kwestii nie możemy być pewni, ale są spore szanse na to, że poza zwiastunem pojawi się jakaś informacja o termicie debiutu obu produkcji.

Zapoznaj się również z: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

Data Ubisoft Forward 2023 (UF 23)

Ubisoft Forward 2023 ma mieć miejsce 12 czerwca 2023 roku o godzinie 19:00 w sieci oraz w Los Angeles.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://news.ubisoft.com/en-us/article/67GHa3uLK2nC5QlXYOySGG?ucid=SMO-ID_168590

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners