Już za miesiąc wystartuje Wczesny Dostęp Breachway! Co zaoferuje gra Edgeflow Studio i Hooded Horse?

lubiegrac news Już za miesiąc wystartuje Wczesny Dostęp Breachway! Co
Już za miesiąc wystartuje Wczesny Dostęp Breachway! Co zaoferuje gra Edgeflow Studio i Hooded Horse?Tamer Adas | 5 lutego 2024, 20:45

Poznaliśmy datę Wczesnego Dostępu Breachway, interesująco prezentującej się gry strategicznej w klimacie science-fiction. Czego można się spodziewać po udostępnionej dziś wersji demonstracyjnej?

Edgeflow Studio oraz Hooded Horse zapowiedziały, że już od dziś można się zapoznać z wersją demonstracyjną strategii science-fiction, która otrzymała datę startu Wczesnego Dostępu. Ten odbędzie się nie tylko na Steam, ale także w Epic Games Store i na GOG-u.

Już od 22 marca zapoznać się będzie można z wydaniem przedpremierowym, które zaoferuje możliwość stanięcia do rywalizacji o tajemniczy Sygnał, przyciągający uwagę całej galaktyki oraz licznych frakcji.

Zapoznaj się także z: Top 10 gier 4X, wielkich strategii, z którymi o wiele szybciej miną Wam gorące, letnie wieczory

W ramach Wczesnego Dostępu sprawdzić będzie można cztery typy statków kosmicznych, liczne przestrzeni do sprawdzenia oraz pakiet narzędzi, opcji, kart oraz losowych wydarzeń, które razem zaoferują sporą satysfakcję.

Lutowy Festiwal Steam Next jest pierwszą okazją do zapoznania się z propozycją, która odsłoni swój fabularny prolog oraz początek opowieści, ukazując podstawowe mechaniki oraz składowe rozgrywki.

Wczesny Dostęp Breachway ma wystartować 22 marca 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners