Strategia Builders of Greece trafi niebawem do Wczesnego Dostępu na Steamie!

lubiegrac news Strategia Builders of Greece trafi niebawem do Wczesnego Dostępu na Steamie!
Strategia Builders of Greece trafi niebawem do Wczesnego Dostępu na Steamie!redakcja | 24 lutego 2024, 21:35

Doczekaliśmy się oficjalnego ogłoszenia daty startu Wczesnego Dostępu gry Builders of Greece, która już pod koniec lutego 2024 roku, zapewni graczom niezwykłe strategiczne wydanie w okresie starożytnej Grecji.

Builders of Greece trafi wkrótce do Wczesnego Dostępu

Studio Blum Entertainment ogłosiło, że Builders of Greece trafi do Wczesnego Dostępu już 27 lutego! W wersji Early Access dostępne będą zarówno tryb Kampanii, jak i tryb Piaskownicy. Pierwszy z nich oparty jest na scenariuszu narracyjnym rozgrywającym się w starożytnej Grecji, podczas gdy drugi pozwala graczom swobodnie budować swoje własne miasta bez żadnych instrukcji.

Wspomniana gra strategiczna, która pozwala wykazać się mistrzostwem strategicznym i ekonomicznym. Dbanie o budowniczych, kreacja pomników i budowli pod własną część czy lojalna współpraca handlowa, pozwolą uzyskać spektakularny sukces.

Liczne oraz zróżnicowane wyzwania, nieoczekiwane wydarzenia i obiecujące możliwości mają spowodować, że rozgrywka stanie się atrakcja podczas licznych podejść, testując skuteczność reakcji grających fanów gatunku.

Przeczytaj również: Nadszedł czas na konkurs Mój bohater filmu przygody!

Ile potrwa Wczesny Dostęp Builders of Greece?

Zgodnie z zamierzeniami autorów Builders of Greece okres Wczesnego Dostępu ma potrwać od pół do całego roku, oferując w tym czasie szereg zmian, ulepszeń oraz poprawek, mających przygotować tytuł do wydania pełnej wersji.

Kiedy Builders of Greece trafi do Wczesnego Dostępu?

Builders of Greece zagości we Wczesnym Dostępie od 27 lutego 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners