Modder Trainwiz wypuści wkrótce Underspace, Wczesny Dostęp swojego autorskiego RPG-a

lubiegrac news Modder Trainwiz wypuści wkrótce Underspace, Wczesny Dostęp swojego autorskiego RPG-a
Modder Trainwiz wypuści wkrótce Underspace, Wczesny Dostęp swojego autorskiego RPG-aTamer Adas | 30 stycznia 2024, 15:25

Doczekaliśmy się zapowiedzi daty Wczesnego Dostępu Underspace, stworzonej przez pojedynczego modera gry RPG. Autor rozwinięć do Skyrima i Starfielda znany jako Trainwiz, tym razem sprezentuje swoją w pełni autorską propozycję.

Czym jest Underspace?

Studio Pastaspace Interactive zaoferuje graczom możliwość zapoznania się z kosmicznym symulatorem połączonym z RPG-iem oraz motywami znanymi z prac Lovecrafta. W ramach Wczesnego Dostępu gracze będą mogli zapoznać się z fragmentem kampanii dla pojedynczego gracza, głównymi i pobocznymi zadaniami, sieciową współpracą czy trybem wieloosobowym.

Oczywiście otwarta na mody propozycja prezentuje dramatyczny los Kardoza, który stara się pełnić rolę kosmicznego najeźdźcy, dążącego do operowania pomiędzy piratami, sektami oraz potworami i przeciwnikami stojącymi na jego drodze.

Przy okazji zbliżającego się Zimowego Festiwalu na Steam gracze mogą się spodziewać udostępnionej wersji demonstracyjnej, zapewniającej darmowy przegląd podstaw zabawy oraz możliwości pokierowania losami protagonisty.

Zapoznaj się również z: Canal+ online - premiery luty 2024 roku, wśród nich C'Mon C'Mon, Droga do odkupienia i Bo się Boi

Kiedy Underspace trafi do Wczesnego Dostępu?

Underspace ma ukazać się 10 kwietnia 2024 roku na komputerach osobistych.

Nowy zwiastun Underspace

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners