Nadciąga kolejne wydarzenie - Wired Direct 2024! Jakie studia zaprezentują swoje gry?

lubiegrac news Nadciąga kolejne wydarzenie - Wired Direct 2024! Jakie studia zaprezentują swoje gry?
Nadciąga kolejne wydarzenie - Wired Direct 2024! Jakie studia zaprezentują swoje gry?Tamer Adas | 12 kwietnia 2024, 11:50

Oficjalnie doczekaliśmy się zapowiedzi wydarzenia Wired Direct 2024! Już wkrótce odbędzie się nowa inicjatywa skupiona wokół produkcji przygotowywanych przez wydawcę z niższego rynku budżetowego.

Nadciąga kolejna edycja WD 24!

Nieco niespodziewanie dowiedzieliśmy się, że już 23 kwietnia odbędzie się kolejne wydarzenie, w trakcie którego dojdzie do ujawnienia nowych, niezależnych propozycji. Wired Productions zaprasza fanów do swojej mini imprezy, którą poprowadzi duet Jake Kulkowski oraz Aaron Cooper.

Zapoznaj się również z: Co z Iron Manem od Motive? EA uspokaja, że gra dalej powstaje!

Brytyjski wydawca w trakcie Wired Direct 2024 przygotowuje dla graczy okazję do poznania nowych tytułów, zapoznania się z istotnymi ogłoszeniami dotyczącymi dotychczas znanych gier, serwując fanom między innymi daty premier czy pierwsze prezentacje rozgrywki.

Podczas imprezy pojawi się Tomas Sala, Keoken Interactive, Patrhos Interactive, Nosebleed Interactive czy Angry Demon Games. Wszyscy mogą szykować swoje niespodzianki, a dotychczas wyprodukowane przez nich tytuły będzie można zgarnąć na Steamie ze zniżką w ramach wyprzedaży Wired Direct 24 Steam Sale.

Przeczytaj także: Bulwark Falconeer Chronicles zadebiutuje na PlayStation i Xboxach w 2024 roku

Gry na Wired Direct 2024

Na tę chwilę nie wiemy jakie tytuły będą prezentowane podczas Wired Direct 2024, niemniej na miejscu pojawią się zespoły deweloperskie takie jak Nosebleed Interactive czy Koeken Interactive, które będą chciały zademonstrować swoje nowe propozycje.

Data Wired Direct 2024 (WD 24)

Wired Direct 2024 odbędzie się w terminie DNI MIESIĄC 2024 roku i GDZIE.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners