Xbox zaprezentuje Indianę Jonesa od Machinegames już za kilka dni!

lubiegrac newsy hardware Xbox zaprezentuje Indianę Jonesa od Machinegames już za kilka dni!
Xbox zaprezentuje Indianę Jonesa od Machinegames już za kilka dni!Tamer Adas | 9 stycznia 2024, 16:30

Faktycznie oficjalnie doczekaliśmy się ogłoszenia daty Xbox Developer_Direct 2024, kolejnej edycji mniejszego, ale niezwykle ciekawego wydarzenia, podczas którego mamy ujrzeć po raz pierwszy nową grę z Indianą Jonesem w wykonaniu studia MachineGames! Kiedy odbędzie się nowa edycja imprezy?

Nadciąga kolejna edycja Xbox Developer_Direct!

Xbox Developer_Direct 2024 nadciąga i już od 18 stycznia będziemy mieli możliwość ujrzenia kilku materiałów wideo, związanych z tytułami opracowywanymi przez wewnętrzne zespoły Microsoft Gamingu.

Zgodnie z obietnicą podczas mniejszej imprezy fani mogą się spodziewać czterech gier, przygotowywanych przez takie ekipy jak Ninja Theory, Obsidian Entertaiment czy Oxide.

Po zakończeniu się Xbox Developer_Direct 2024 spodziewać się można również prezentacji The Elder Scrolls Online 2024 Global Reveal, mini imprezy skupiającej się w pełni na wieloosobowej grze RPG z flagowego cyklu Bethesdy.

Gry na Xbox Developer_Direct 2024

W ramach Xbox Developer_Direct 2024 gracze będą mogli ujrzeć pakiet gier opracowanych przez zespoły Microsoftu, wśród nich znajdziemy nie tylko już nieco znane Avowed, Hellblade'a 2 czy Arę, ale także jest szansa na konkretniejszy materiał wideo z Indiany Jonesa opracowywanego przez MachineGames!

Data Xbox Developer_Direct 2024

Xbox Developer_Direct 2024 odbędzie się w terminie 18 stycznia 2024 roku na YouTube'ie i Twitchu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://news.xbox.com/en-us/2024/01/09/xbox-developer-direct-2024/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners