Dawnwalker to tytuł gry studia Rebel Wolves, które zareagowało na wyciek. Zespół wzmocni Mateusz Tomaszkiewicz

lubiegrac giełda Dawnwalker to tytuł gry studia Rebel Wolves, które zareagowało
Dawnwalker to tytuł gry studia Rebel Wolves, które zareagowało na wyciek. Zespół wzmocni Mateusz Tomaszkiewiczredakcja | 16 stycznia 2024, 13:05

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że Dawnwalker to tytuł debiutanckiej gry studia Rebel Wolves, które zareagowało na wyciek w sieci. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że zespół deweloperski wzmocni doświadczony dyrektor artystyczny Mateusz Tomaszkiewicz.

Niedawno w internecie pojawił się wyciek związany z zarezerwowaniem sobie określonej nazwy przez ekipę Rebel Wolves, która po pewnym czasie zdecydowała się oficjalnie zdradzić, że Dawnwalker to oficjalny tytuł ich nadchodzącej gry RPG. Autorzy wciąż zapewniają, że zamierzają wprowadzić sporo świeżości do gatunku.

Zapoznaj się również z: Czym jest Anti-ghosting? Co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu? Dlaczego warto brać je pod uwagę?

To jednak nie koniec ważnych ogłoszeń, gdyż dowiedzieliśmy się również, że projekt wszedł w fazę alfa. To sprawiło, że między innymi w późniejszym okresie w tym roku mamy doczekać się zupełnie nowych informacji o nadchodzącej polskiej grze.

Skład deweloperski doczekał się sporego wzmocnienia, gdyż do firmy oficjalnie dołączył Mateusz Tomaszkiewicz, który zajmie stanowisko dyrektora kreatywnego. Poprzez swoje doświadczenie z pracy w CD Projekcie RED nad takimi tytułami jak Wiedźmin 3, Cyberpunk 2077 czy Wojna Krwi, będzie w stanie wesprzeć proces produkcji.

Ostatecznie pozostaje nam oczekiwanie na konkrety, w czym nieco czas nam umili powyższa grafika prezentująca kilka pomniejszych motywów oraz zarys charakteru, jaki produkcje najpewniej będzie posiadać.

Nie znamy daty premiery Dawnwalker, ani platform docelowych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners