DDS x Narcos to sequel Drug Dealer Simulatora, za który odpowiada True Games Syndicate

lubiegrac giełda DDS x Narcos to sequel Drug Dealer Simulatora, za który odpowiada True Games Syndicate
DDS x Narcos to sequel Drug Dealer Simulatora, za który odpowiada  True Games SyndicateTamer Adas | 19 listopada 2023, 07:20

Oficjalnie zapowiedziano DDS x Narcos, zupełnie nowy sequel Drug Dealer Simulatora. Za rozszerzenie odpowiadać będzie studio True Games Syndicate oraz Movie Games. Czego gracze mogą się spodziewać po tym projekcie na bazie licencji serialu Netflixa oraz Gaumont.

True Games Syndicate wraz z Movie Games S.A. zdecydował się w tym tygodniu zapowiedzieć swój nowy projekt w postaci gry DDS x Narcos, stanowiącej nie tylko sequel Drug Dealer Simulatora, ale także i tytuły korzystającego z licencji serialu Netflixa!

Wraz z elementami z serii od Gaumont Narcos, gracze przeniosą się do lat 80 ubiegłego wieku, aby zaprezentować historię rywalizacji narkotykowych gangów w Meksyku. Głównym bohaterem zostanie Daniel, niegdyś pracownik CIA, który staje przed trudnym wyborem...

Zapoznaj się również z:

 

Zachodzący dramat ekonomiczny powoduje, że protagonista decyduje się przejąć upadającą fabrykę oraz wejść w narkobiznes, aby w ten sposób uratować okolicę przed totalną biedą oraz głodem. Chcąc uratować rodzinę, stanie do brutalnej i bezwzględnej rywalizacji.

Sequel zaoferuje graczom operowanie i przerzucanie nielegalnego towaru przez granicę, dbanie o produkcję, jej cały proces oraz wykorzystywanie umiejętności bohatera do między innymi prania brudnych pieniędzy.

DDS x Narcos ma się ukazać w 2024 roku na komputerach osobistych.

Wydawca gry: Movie Games S.A. obecny jest na  Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners