Oficjalnie Dead Island 2 trafił do Xbox Game Passa! Świetna produkcje o zombie jest dostępna do sprawdzenia w usłudze

lubiegrac news Oficjalnie Dead Island 2 trafił do Xbox Game Passa! Świetna
Oficjalnie Dead Island 2 trafił do Xbox Game Passa! Świetna produkcje o zombie jest dostępna do sprawdzenia w usłudzeTamer Adas | 23 lutego 2024, 11:25

W czwartek oficjalnie do oferty Xbox Game Pass trafiło Dead Island 2, świetne rozwinięcie marki Techlandu, za które odpowiada studio Dambuster Studios oraz Deep Silver. Czego gracze mogą się spodziewać po wyprawie do HELL-A?

Dambuster Studios i Deep Silver zdecydowały się na współpracę z Microsoftem, dzięki czemu gracze mają okazję już teraz poprzez Game Passa zapoznać się z bardzo, bardzo dobrze przyjętym tytułem bez dodatkowych opłat. Fani mogą się wybrać do znacząco zmienionego zarazą Los Angeles.

W miejscu słynnym z licznych filmów czy ze znakomitych plaż, gracze mają okazję do zmierzenia się z przerażającą zabawą, która sprawia, że fani będą musieli mocno się napracować, aby doprowadzić do sytuacji, gdy możliwa będzie ucieczka z miejsca tak niebezpiecznego i pełnego pychy.

Zapoznaj się także z: recenzja Dead Island 2

Fani mogą poczuć dawny styl pojedynków, znacząco rozwinięty o system F.L.E.S.H., czyli Całkowicie Lokalizacyjnemu Systemowi Patroszenia Humanoidów (Fully Locational Evisceration System for Humanoids), który sprawia, że każde starcie będzie efektowne oraz naprawdę brutalne i realistyczne.

Produkcja otwarta jest zarówno na samodzielne starcia, celem wywalczenia sobie drogi ucieczki, jak również i wspiera współpracę ze znajomymi, gdzie w trójkę możemy zasiać wielkie zamieszanie oraz zniszczenie przeciwko przeważającym siłą wrogów!

Pełnoprawna premiera Dead Island 2 miała miejsce 21 kwietnia 2023 roku na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Wersja na Steam będzie dostępna od 22 kwietnia.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners